negazirana naravna mineralna voda, dana, 0,33l
Spar
Mercator
Tuš

dana

negazirana naravna mineralna voda, dana, 0,33l

Pakiranje: 330 ml

od0,47 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,47–0,49 € · prihranite do 0,02 €

Cena na enoto: od 1,42 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,47 €+4%

1,42 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,47 €

1,42 €/L

Negazirana Naravna Mineralna Voda Dana 0,33 L

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,49 €+7%

1,48 €/L

negazirana naravna mineralna voda, dana, 0,33 l