negazirana naravna mineralna voda, dana, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

dana

negazirana naravna mineralna voda, dana, 0,5l

Pakiranje: 500 ml

od0,55 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,55–0,59 € · prihranite do 0,04 €

Cena na enoto: od 1,10 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,55 €

1,10 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,55 €

1,10 €/L

Negazirana Mineralna Voda Dana 0,5 L

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,59 €

1,18 €/L

negazirana naravna mineralna voda, dana, 0,5 l