negazirana naravna mineralna voda, jana, 1,5l
Spar
Mercator
Tuš

jana

negazirana naravna mineralna voda, jana, 1,5l

Pakiranje: 1,5 L

od0,79 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,79–0,83 € · prihranite do 0,04 €

Cena na enoto: od 0,53 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,79 €+34%

0,53 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,79 €+22%

0,53 €/L

negazirana mineralna voda, jana, 1,5 l

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,83 €+5%

0,55 €/L

Negazirana Mineralna Voda Jana 1,5 L