napitek pomaranča, cedevita fresh, 340ml
Spar
Mercator
Tuš

cedevita

napitek pomaranča, cedevita fresh, 340ml

Pakiranje: 340 ml

od1,25 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 3,68 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,25 €

3,68 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,39 €1,25 €-10%

3,68 €/L

napitek fresh, pomaranča, cedevita, 340 ml

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,26 €1,25 €-1%

3,68 €/L

Cedevita Fresh pomaranča, s slad., 340ml