nektar črni ribez, fructal superior, 0,2l
Spar
Mercator
Tuš

fructal

nektar črni ribez, fructal superior, 0,2l

Pakiranje: 200 ml

od0,89 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,89–0,95 € · prihranite do 0,06 €

Cena na enoto: od 4,45 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,89 €

4,45 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,89 €

4,45 €/L

nektar, črni ribez, fructal, 0,2 l

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,95 €

4,75 €/L

Nektar Fructal Superior Črni Ribez 0,2 L