cider jabolko, somersby, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

somersby

cider jabolko, somersby, 0,5l

Pakiranje: 500 ml

od1,39 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 1,39–1,59 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 2,78 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,59 €1,39 €-13%

2,78 €/L

cider jabolko, somersby, 4,5 % alkohola, 0,5 l

Spar

Spar

Na zalogi

1,56 €

3,12 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,59 €

3,18 €/L

Cider Somersby Jabolko alk. 4,5 % vol. 0,5 L