pivo staropramen, 6x0,5l
Spar
Mercator
Tuš

staropramen

pivo staropramen, 6x0,5l

Pakiranje: 3 L

od7,35 €najceneje v Spar

3 trgovine · 7,35–7,79 € · prihranite do 0,44 €

Cena na enoto: od 2,45 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

7,35 €+29%

2,45 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

7,35 €+13%

2,45 €/L

pivo staropramen, 5,0 % alkohola, 6 x 0,5 l

Tuš

Tuš

Na zalogi

7,79 €+6%

2,60 €/L

Svetlo Pivo Staropramen alk. 5 % vol. 6 x 0,5 L