pivo heineken, 4x0,5l
Spar
Mercator
Tuš

heineken

pivo heineken, 4x0,5l

Pakiranje: 2 L

od4,59 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 4,59–5,65 € · prihranite do 1,06 €

Cena na enoto: od 2,30 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

5,65 €4,59 €-19%

2,30 €/L

pivo heineken, 5,0 % alkohola, 4 x 0,5 l

Spar

Spar

Na zalogi

5,65 €

2,83 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

5,65 €

2,83 €/L

Svetlo Pivo Heineken alk. 5 % vol. 4 x 0,5 L