malt ananas 0,0%, laško, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

malt

malt ananas 0,0%, laško, 0,5l

Pakiranje: 500 ml

od1,09 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 2,18 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,09 €+22%

2,18 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,09 €+25%

2,18 €/L

brezalkoholno pivo laško malt, ananas, 0,5 l

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,09 €+25%

2,18 €/L

Pijača Laško Malt, ananas, 0,5 l