gazirana naravna mineralna voda, jamnica, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

jamnica

gazirana naravna mineralna voda, jamnica, 0,5l

Pakiranje: 500 ml

od0,55 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,55–0,74 € · prihranite do 0,19 €

Cena na enoto: od 1,10 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,69 €0,55 €-20%

1,10 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,69 €0,62 €-10%

1,24 €/L

naravna gazirana voda, jamnica, 0,5 l

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,74 €

1,48 €/L

Gazirana Mineralna Voda Jamnica 0,5 L