gazirana naravna mineralna voda, jamnica, 1,5l
Spar
Mercator
Tuš

jamnica

gazirana naravna mineralna voda, jamnica, 1,5l

Pakiranje: 1,5 L

od0,59 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,59–0,89 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 0,39 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,89 €0,59 €-34%

0,39 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,89 €

0,59 €/L

naravna gazirana voda, jamnica, 1,5 l

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,89 €

0,59 €/L

Gazirana Mineralna Voda Jamnica 1,5 L