napitek multi sola, 0,33l
Spar
Mercator
Tuš

sola

napitek multi sola, 0,33l

Pakiranje: 330 ml

od0,85 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,85–0,89 € · prihranite do 0,04 €

Cena na enoto: od 2,58 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,85 €

2,58 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,85 €

2,58 €/L

Sola Multi, pločevinka, 0,33 l

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,89 €

2,70 €/L

pijača, multi sola, 0,33 l