negazirana naravna mineralna voda, radenska naturelle, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

radenska

negazirana naravna mineralna voda, radenska naturelle, 0,5l

Pakiranje: 500 ml

od0,54 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,54–0,59 € · prihranite do 0,05 €

Cena na enoto: od 1,08 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,54 €

1,08 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,55 €

1,10 €/L

Negazirana Mineralna Voda Radenska Naturelle 0,5 L

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,59 €

1,18 €/L

negazirana naravna mineralna voda, radenska naturelle, 0,5 l