negazirana mineralna voda, zala, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

zala

negazirana mineralna voda, zala, 0,5l

Pakiranje: 1,5 L

od0,79 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 0,53 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,79 €+61%

0,53 €/L

negazirana mineralna voda, zala, 1,5l

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,79 €+61%

0,53 €/L

naravna mineralna voda, zala, 1,5 l

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,79 €

0,53 €/L

Voda Zala, naravna mineralna, 1,5 L