Digitalna Košarica

© 2026 Digitalna Košarica. Vse pravice pridržane.

Pogoji uporabePolitika zasebnosti
Digitalna Košarica
PopustiPriljubljeniPrimerjava
PopustiPriljubljeniPrimerjava

Isti izdelek, več cen

8429 izdelkov v več trgovinah

domači ekstra džem marelica, bakina tajna, 375g
prihrani 13%
Spar
Mercator
Tuš

bakina tajna

375 g

domači ekstra džem marelica, bakina tajna, 375g

od4,07 €

najceneje v Spar · 10,85 €/kg

na zalogi v 2 od 3 trgovin

tunin namaz rio mare pate, 100g
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš

rio mare

100 g

tunin namaz rio mare pate, 100g

od3,09 €

najceneje v Spar · 30,90 €/kg

mleta pražena kava espresso, barcaffe, 250g
prihrani 13%
Spar
Mercator
Tuš

barcaffe

250 g

mleta pražena kava espresso, barcaffe, 250g

od5,65 €

najceneje v Tuš · 22,60 €/kg

pražena kava v zrnu, barcaffe, 500g
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš

barcaffe

500 g

pražena kava v zrnu, barcaffe, 500g

od12,69 €

najceneje v Spar · 25,38 €/kg

pražena kava v zrnu, barcaffe, 1kg
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš

barcaffe

1 kg

pražena kava v zrnu, barcaffe, 1kg

od24,99 €

najceneje v Spar · 24,99 €/kg

cappuccino vanilla, barcaffe, 8/1, 144g
prihrani 10%
Spar
Mercator
Tuš

barcaffe

144 g

cappuccino vanilla, barcaffe, 8/1, 144g

od2,69 €

najceneje v Tuš · 18,68 €/kg

mlečni in lešnikov kremni namaz lino lada duo, podravka, 700g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš

lino lada

700 g

mlečni in lešnikov kremni namaz lino lada duo, podravka, 700g

od4,49 €

najceneje v Spar · 6,41 €/kg

kosmiči choco rice, oho!, 400g
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš

oho!

400 g

kosmiči choco rice, oho!, 400g

od3,15 €

najceneje v Spar · 7,88 €/kg

mleta pražena kava moka, illy, 250g
prihrani 2%
Spar
Mercator
Tuš

illy

250 g

mleta pražena kava moka, illy, 250g

od9,99 €

najceneje v Spar · 39,96 €/kg

čajna pašteta, argeta, 95g
Spar
Mercator
Tuš

argeta

95 g

čajna pašteta, argeta, 95g

od1,59 €

najceneje v Spar · 16,74 €/kg

mesni ragu, podravka, 3x200g
prihrani 5%
Spar
Mercator
Tuš

podravka

600 g

mesni ragu, podravka, 3x200g

od5,95 €

najceneje v Spar · 9,92 €/kg

kosmiči banana in čokolada crunchy, sante, 350g
prihrani 7%
Spar
Mercator
Tuš

sante

350 g

kosmiči banana in čokolada crunchy, sante, 350g

od3,89 €

najceneje v Spar · 11,11 €/kg

omaka ragu z govejim mesom, natureta, 190 g
prihrani 5%
Spar
Mercator
Tuš

natureta

190 g

omaka ragu z govejim mesom, natureta, 190 g

od2,37 €

najceneje v Spar · 12,47 €/kg

jetrna pašteta, kekec, 50g
Spar
Mercator
Tuš

kekec

50 g

jetrna pašteta, kekec, 50g

od0,89 €

najceneje v Spar · 17,80 €/kg

prebranec, podravka, 400g
prihrani 11%
Spar
Mercator
Tuš

podravka

400 g

prebranec, podravka, 400g

od2,39 €

najceneje v Mercator · 5,98 €/kg

čajna pašteta, gavrilović, 100g
prihrani 19%
Spar
Mercator
Tuš

gavrilović

100 g

čajna pašteta, gavrilović, 100g

od1,34 €

najceneje v Spar · 13,40 €/kg

cappuccino classic, barcaffe, 200g
prihrani 7%
Spar
Mercator
Tuš

barcaffe

200 g

cappuccino classic, barcaffe, 200g

od4,29 €

najceneje v Spar · 21,45 €/kg

kakav nesquik, 800g
prihrani 20%
Spar
Mercator
Tuš

nesquik

800 g

kakav nesquik, 800g

od6,79 €

najceneje v Mercator · 8,49 €/kg

lipov med medex, 900g
prihrani 16%
Spar
Mercator
Tuš

medex

900 g

lipov med medex, 900g

od11,69 €

najceneje v Mercator · 12,99 €/kg

piščančji pad thai perfect, perutnina ptuj, 350g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš

perutnina ptuj

350 g

piščančji pad thai perfect, perutnina ptuj, 350g

od3,89 €

najceneje v Tuš · 11,11 €/kg

mlečni kremni namaz lino lada milk, podravka, 700g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš

lino lada

700 g

mlečni kremni namaz lino lada milk, podravka, 700g

od4,49 €

najceneje v Spar · 6,41 €/kg

granola čokolada fitness, nestlé, 300g
prihrani 38%
Spar
Mercator
Tuš

fitness

300 g

granola čokolada fitness, nestlé, 300g

od2,55 €

najceneje v Spar · 8,50 €/kg

fit granola jagoda in malina, sante, 300g
prihrani 7%
Spar
Mercator
Tuš

sante

300 g

fit granola jagoda in malina, sante, 300g

od3,98 €

najceneje v Spar · 13,27 €/kg

mleta kava, zlatna džezva, 500g
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš

zlatna džezva

500 g

mleta kava, zlatna džezva, 500g

od10,49 €

najceneje v Tuš · 20,98 €/kg

čaj opojna češnja, 1001 cvet, 20/1, 50g
prihrani 26%
Spar
Mercator
Tuš

1001 cvet

50 g

čaj opojna češnja, 1001 cvet, 20/1, 50g

od2,07 €

najceneje v Spar · 41,40 €/kg

cappuccino irish cream, franck, 8/1, 160g
prihrani 5%
Spar
Mercator
Tuš

franck

160 g

cappuccino irish cream, franck, 8/1, 160g

od2,85 €

najceneje v Spar · 17,81 €/kg

polnjena paprika, natureta, 1000g
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš

natureta

1 kg

polnjena paprika, natureta, 1000g

od7,95 €

najceneje v Spar · 7,95 €/kg

na zalogi v 2 od 3 trgovin

sadni namaz iz marelic, menz&gasser, 240g
Spar
Mercator
Tuš

menz & gasser

240 g

sadni namaz iz marelic, menz&gasser, 240g

od2,24 €

najceneje v Tuš · 9,33 €/kg

najcenejša ni na zalogi

lutenica, natureta, 300g
prihrani 10%
Spar
Mercator
Tuš

natureta

300 g

lutenica, natureta, 300g

od3,69 €

najceneje v Spar · 12,30 €/kg

ragu classico star gran, 2x180g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš

star

360 g

ragu classico star gran, 2x180g

od3,58 €

najceneje v Mercator · 9,94 €/kg

mešanica zeliščnega čaja planinski raj, teekanne, 20/1, 36g
prihrani 9%
Spar
Mercator
Tuš

teekanne

36 g

mešanica zeliščnega čaja planinski raj, teekanne, 20/1, 36g

od1,59 €

najceneje v Mercator · 44,17 €/kg

jetrna pašteta, gavrilović, 50g
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš

gavrilović

50 g

jetrna pašteta, gavrilović, 50g

od0,98 €

najceneje v Spar · 19,60 €/kg

čaj šipek s cvetovi hibiskusa, 1001 cvet, 40/1, 120g
prihrani 14%
Spar
Mercator
Tuš

1001 cvet

120 g

čaj šipek s cvetovi hibiskusa, 1001 cvet, 40/1, 120g

od4,04 €

najceneje v Mercator · 33,67 €/kg

instant kakav, benquick, 400g
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš

benquick

400 g

instant kakav, benquick, 400g

od4,49 €

najceneje v Spar · 11,23 €/kg

tunin namaz s ketchupom rio mare pate, 100g
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš

rio mare

100 g

tunin namaz s ketchupom rio mare pate, 100g

od3,09 €

najceneje v Spar · 30,90 €/kg

instant kava, nescafé gold, 190g
prihrani 36%
Spar
Mercator
Tuš

nescafe

190 g

instant kava, nescafé gold, 190g

od9,99 €

najceneje v Mercator · 52,58 €/kg

kakav 30% manj sladkorja, benquick, 400g
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš

benquick

400 g

kakav 30% manj sladkorja, benquick, 400g

od5,49 €

najceneje v Spar · 13,73 €/kg

zrnca z okusom vanilije v slamici, quick milk, 30g
prihrani 20%
Spar
Mercator
Tuš

quick milk

30 g

zrnca z okusom vanilije v slamici, quick milk, 30g

od0,79 €

najceneje v Tuš · 26,33 €/kg

mleta kava selection, barcaffe, 200g
Spar
Mercator
Tuš

barcaffe

200 g

mleta kava selection, barcaffe, 200g

od6,39 €

najceneje v Spar · 31,95 €/kg

kosmiči za zajtrk granola z arašidi, granola, sante, 350g
prihrani 7%
Spar
Mercator
Tuš

sante

350 g

kosmiči za zajtrk granola z arašidi, granola, sante, 350g

od3,99 €

najceneje v Spar · 11,40 €/kg

omaka z zelenjavo, natureta, 280g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

280 g

omaka z zelenjavo, natureta, 280g

od2,39 €

najceneje v Spar · 8,54 €/kg

sadni čaj z okusom grenivke pink grapefruit love, teekanne, 20/1, 45g
Spar
Mercator
Tuš

teekanne

45 g

sadni čaj z okusom grenivke pink grapefruit love, teekanne, 20/1, 45g

od1,29 €

najceneje v Tuš · 28,67 €/kg

najcenejša ni na zalogi

cappuccino irish cream, barcaffe, 8/1, 144g
prihrani 10%
Spar
Mercator
Tuš

barcaffe

144 g

cappuccino irish cream, barcaffe, 8/1, 144g

od2,69 €

najceneje v Tuš · 18,68 €/kg

granola protein z oreški in čokolado, go on, 300g
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš

go on

300 g

granola protein z oreški in čokolado, go on, 300g

od4,98 €

najceneje v Spar · 16,60 €/kg

šunka narezek, gavrilović, 150g
prihrani 22%
Spar
Mercator
Tuš

gavrilović

150 g

šunka narezek, gavrilović, 150g

od1,71 €

najceneje v Tuš · 11,40 €/kg

domača lutenica, bakina tajna, 300g
Spar
Mercator
Tuš

bakina tajna

300 g

domača lutenica, bakina tajna, 300g

od3,99 €

najceneje v Tuš · 13,30 €/kg

najcenejša ni na zalogi

sadni čaj malina in jagoda, loyd, 20/1, 40g
Spar
Mercator
Tuš

loyd

40 g

sadni čaj malina in jagoda, loyd, 20/1, 40g

od2,59 €

najceneje v Spar · 64,75 €/kg

jota brez mesa, natureta, 415g
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš

natureta

415 g

jota brez mesa, natureta, 415g

od2,97 €

najceneje v Spar · 7,16 €/kg

ajvar polpekoč, natureta, 290g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

290 g

ajvar polpekoč, natureta, 290g

od2,79 €

najceneje v Spar · 9,62 €/kg

cvetlični med, medex, 10g
prihrani 37%
Spar
Mercator
Tuš

medex

10 g

cvetlični med, medex, 10g

od0,22 €

najceneje v Spar · 22,00 €/kg

na zalogi v 2 od 3 trgovin

domači ekstra džem marelica, bakina tajna, 375g
prihrani 13%
Spar
Mercator
Tuš
bakina tajna375 g

domači ekstra džem marelica, bakina tajna, 375g

od4,07 €najceneje v Spar · 10,85 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
od4,07 €najceneje v Spar · 10,85 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
tunin namaz rio mare pate, 100g
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš
rio mare100 g

tunin namaz rio mare pate, 100g

od3,09 €najceneje v Spar · 30,90 €/kg
od3,09 €najceneje v Spar · 30,90 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
mleta pražena kava espresso, barcaffe, 250g
prihrani 13%
Spar
Mercator
Tuš
barcaffe250 g

mleta pražena kava espresso, barcaffe, 250g

od5,65 €najceneje v Tuš · 22,60 €/kg
od5,65 €najceneje v Tuš · 22,60 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
pražena kava v zrnu, barcaffe, 500g
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš
barcaffe500 g

pražena kava v zrnu, barcaffe, 500g

od12,69 €najceneje v Spar · 25,38 €/kg
od12,69 €najceneje v Spar · 25,38 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
pražena kava v zrnu, barcaffe, 1kg
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš
barcaffe1 kg

pražena kava v zrnu, barcaffe, 1kg

od24,99 €najceneje v Spar · 24,99 €/kg
od24,99 €najceneje v Spar · 24,99 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
cappuccino vanilla, barcaffe, 8/1, 144g
prihrani 10%
Spar
Mercator
Tuš
barcaffe144 g

cappuccino vanilla, barcaffe, 8/1, 144g

od2,69 €najceneje v Tuš · 18,68 €/kg
od2,69 €najceneje v Tuš · 18,68 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
mlečni in lešnikov kremni namaz lino lada duo, podravka, 700g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš
lino lada700 g

mlečni in lešnikov kremni namaz lino lada duo, podravka, 700g

od4,49 €najceneje v Spar · 6,41 €/kg
od4,49 €najceneje v Spar · 6,41 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
kosmiči choco rice, oho!, 400g
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš
oho!400 g

kosmiči choco rice, oho!, 400g

od3,15 €najceneje v Spar · 7,88 €/kg
od3,15 €najceneje v Spar · 7,88 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
mleta pražena kava moka, illy, 250g
prihrani 2%
Spar
Mercator
Tuš
illy250 g

mleta pražena kava moka, illy, 250g

od9,99 €najceneje v Spar · 39,96 €/kg
od9,99 €najceneje v Spar · 39,96 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
čajna pašteta, argeta, 95g
Spar
Mercator
Tuš
argeta95 g

čajna pašteta, argeta, 95g

od1,59 €najceneje v Spar · 16,74 €/kg
od1,59 €najceneje v Spar · 16,74 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
1...9101112131415...169
mesni ragu, podravka, 3x200g
prihrani 5%
Spar
Mercator
Tuš
podravka600 g

mesni ragu, podravka, 3x200g

od5,95 €najceneje v Spar · 9,92 €/kg
od5,95 €najceneje v Spar · 9,92 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
kosmiči banana in čokolada crunchy, sante, 350g
prihrani 7%
Spar
Mercator
Tuš
sante350 g

kosmiči banana in čokolada crunchy, sante, 350g

od3,89 €najceneje v Spar · 11,11 €/kg
od3,89 €najceneje v Spar · 11,11 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
omaka ragu z govejim mesom, natureta, 190 g
prihrani 5%
Spar
Mercator
Tuš
natureta190 g

omaka ragu z govejim mesom, natureta, 190 g

od2,37 €najceneje v Spar · 12,47 €/kg
od2,37 €najceneje v Spar · 12,47 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
jetrna pašteta, kekec, 50g
Spar
Mercator
Tuš
kekec50 g

jetrna pašteta, kekec, 50g

od0,89 €najceneje v Spar · 17,80 €/kg
od0,89 €najceneje v Spar · 17,80 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
prebranec, podravka, 400g
prihrani 11%
Spar
Mercator
Tuš
podravka400 g

prebranec, podravka, 400g

od2,39 €najceneje v Mercator · 5,98 €/kg
od2,39 €najceneje v Mercator · 5,98 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
čajna pašteta, gavrilović, 100g
prihrani 19%
Spar
Mercator
Tuš
gavrilović100 g

čajna pašteta, gavrilović, 100g

od1,34 €najceneje v Spar · 13,40 €/kg
od1,34 €najceneje v Spar · 13,40 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
cappuccino classic, barcaffe, 200g
prihrani 7%
Spar
Mercator
Tuš
barcaffe200 g

cappuccino classic, barcaffe, 200g

od4,29 €najceneje v Spar · 21,45 €/kg
od4,29 €najceneje v Spar · 21,45 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
kakav nesquik, 800g
prihrani 20%
Spar
Mercator
Tuš
nesquik800 g

kakav nesquik, 800g

od6,79 €najceneje v Mercator · 8,49 €/kg
od6,79 €najceneje v Mercator · 8,49 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
lipov med medex, 900g
prihrani 16%
Spar
Mercator
Tuš
medex900 g

lipov med medex, 900g

od11,69 €najceneje v Mercator · 12,99 €/kg
od11,69 €najceneje v Mercator · 12,99 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
piščančji pad thai perfect, perutnina ptuj, 350g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš
perutnina ptuj350 g

piščančji pad thai perfect, perutnina ptuj, 350g

od3,89 €najceneje v Tuš · 11,11 €/kg
od3,89 €najceneje v Tuš · 11,11 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
mlečni kremni namaz lino lada milk, podravka, 700g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš
lino lada700 g

mlečni kremni namaz lino lada milk, podravka, 700g

od4,49 €najceneje v Spar · 6,41 €/kg
od4,49 €najceneje v Spar · 6,41 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
granola čokolada fitness, nestlé, 300g
prihrani 38%
Spar
Mercator
Tuš
fitness300 g

granola čokolada fitness, nestlé, 300g

od2,55 €najceneje v Spar · 8,50 €/kg
od2,55 €najceneje v Spar · 8,50 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
fit granola jagoda in malina, sante, 300g
prihrani 7%
Spar
Mercator
Tuš
sante300 g

fit granola jagoda in malina, sante, 300g

od3,98 €najceneje v Spar · 13,27 €/kg
od3,98 €najceneje v Spar · 13,27 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
mleta kava, zlatna džezva, 500g
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš
zlatna džezva500 g

mleta kava, zlatna džezva, 500g

od10,49 €najceneje v Tuš · 20,98 €/kg
od10,49 €najceneje v Tuš · 20,98 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
čaj opojna češnja, 1001 cvet, 20/1, 50g
prihrani 26%
Spar
Mercator
Tuš
1001 cvet50 g

čaj opojna češnja, 1001 cvet, 20/1, 50g

od2,07 €najceneje v Spar · 41,40 €/kg
od2,07 €najceneje v Spar · 41,40 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
cappuccino irish cream, franck, 8/1, 160g
prihrani 5%
Spar
Mercator
Tuš
franck160 g

cappuccino irish cream, franck, 8/1, 160g

od2,85 €najceneje v Spar · 17,81 €/kg
od2,85 €najceneje v Spar · 17,81 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
polnjena paprika, natureta, 1000g
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš
natureta1 kg

polnjena paprika, natureta, 1000g

od7,95 €najceneje v Spar · 7,95 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
od7,95 €najceneje v Spar · 7,95 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sadni namaz iz marelic, menz&gasser, 240g
Spar
Mercator
Tuš
menz & gasser240 g

sadni namaz iz marelic, menz&gasser, 240g

od2,24 €najceneje v Tuš · 9,33 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od2,24 €najceneje v Tuš · 9,33 €/kgnajcenejša ni na zalogi
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
lutenica, natureta, 300g
prihrani 10%
Spar
Mercator
Tuš
natureta300 g

lutenica, natureta, 300g

od3,69 €najceneje v Spar · 12,30 €/kg
od3,69 €najceneje v Spar · 12,30 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
ragu classico star gran, 2x180g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš
star360 g

ragu classico star gran, 2x180g

od3,58 €najceneje v Mercator · 9,94 €/kg
od3,58 €najceneje v Mercator · 9,94 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
mešanica zeliščnega čaja planinski raj, teekanne, 20/1, 36g
prihrani 9%
Spar
Mercator
Tuš
teekanne36 g

mešanica zeliščnega čaja planinski raj, teekanne, 20/1, 36g

od1,59 €najceneje v Mercator · 44,17 €/kg
od1,59 €najceneje v Mercator · 44,17 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
jetrna pašteta, gavrilović, 50g
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš
gavrilović50 g

jetrna pašteta, gavrilović, 50g

od0,98 €najceneje v Spar · 19,60 €/kg
od0,98 €najceneje v Spar · 19,60 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
čaj šipek s cvetovi hibiskusa, 1001 cvet, 40/1, 120g
prihrani 14%
Spar
Mercator
Tuš
1001 cvet120 g

čaj šipek s cvetovi hibiskusa, 1001 cvet, 40/1, 120g

od4,04 €najceneje v Mercator · 33,67 €/kg
od4,04 €najceneje v Mercator · 33,67 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
instant kakav, benquick, 400g
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš
benquick400 g

instant kakav, benquick, 400g

od4,49 €najceneje v Spar · 11,23 €/kg
od4,49 €najceneje v Spar · 11,23 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
tunin namaz s ketchupom rio mare pate, 100g
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš
rio mare100 g

tunin namaz s ketchupom rio mare pate, 100g

od3,09 €najceneje v Spar · 30,90 €/kg
od3,09 €najceneje v Spar · 30,90 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
instant kava, nescafé gold, 190g
prihrani 36%
Spar
Mercator
Tuš
nescafe190 g

instant kava, nescafé gold, 190g

od9,99 €najceneje v Mercator · 52,58 €/kg
od9,99 €najceneje v Mercator · 52,58 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
kakav 30% manj sladkorja, benquick, 400g
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš
benquick400 g

kakav 30% manj sladkorja, benquick, 400g

od5,49 €najceneje v Spar · 13,73 €/kg
od5,49 €najceneje v Spar · 13,73 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
zrnca z okusom vanilije v slamici, quick milk, 30g
prihrani 20%
Spar
Mercator
Tuš
quick milk30 g

zrnca z okusom vanilije v slamici, quick milk, 30g

od0,79 €najceneje v Tuš · 26,33 €/kg
od0,79 €najceneje v Tuš · 26,33 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
mleta kava selection, barcaffe, 200g
Spar
Mercator
Tuš
barcaffe200 g

mleta kava selection, barcaffe, 200g

od6,39 €najceneje v Spar · 31,95 €/kg
od6,39 €najceneje v Spar · 31,95 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
kosmiči za zajtrk granola z arašidi, granola, sante, 350g
prihrani 7%
Spar
Mercator
Tuš
sante350 g

kosmiči za zajtrk granola z arašidi, granola, sante, 350g

od3,99 €najceneje v Spar · 11,40 €/kg
od3,99 €najceneje v Spar · 11,40 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
omaka z zelenjavo, natureta, 280g
Spar
Mercator
Tuš
natureta280 g

omaka z zelenjavo, natureta, 280g

od2,39 €najceneje v Spar · 8,54 €/kg
od2,39 €najceneje v Spar · 8,54 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sadni čaj z okusom grenivke pink grapefruit love, teekanne, 20/1, 45g
Spar
Mercator
Tuš
teekanne45 g

sadni čaj z okusom grenivke pink grapefruit love, teekanne, 20/1, 45g

od1,29 €najceneje v Tuš · 28,67 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od1,29 €najceneje v Tuš · 28,67 €/kgnajcenejša ni na zalogi
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
cappuccino irish cream, barcaffe, 8/1, 144g
prihrani 10%
Spar
Mercator
Tuš
barcaffe144 g

cappuccino irish cream, barcaffe, 8/1, 144g

od2,69 €najceneje v Tuš · 18,68 €/kg
od2,69 €najceneje v Tuš · 18,68 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
granola protein z oreški in čokolado, go on, 300g
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš
go on300 g

granola protein z oreški in čokolado, go on, 300g

od4,98 €najceneje v Spar · 16,60 €/kg
od4,98 €najceneje v Spar · 16,60 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
šunka narezek, gavrilović, 150g
prihrani 22%
Spar
Mercator
Tuš
gavrilović150 g

šunka narezek, gavrilović, 150g

od1,71 €najceneje v Tuš · 11,40 €/kg
od1,71 €najceneje v Tuš · 11,40 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
domača lutenica, bakina tajna, 300g
Spar
Mercator
Tuš
bakina tajna300 g

domača lutenica, bakina tajna, 300g

od3,99 €najceneje v Tuš · 13,30 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od3,99 €najceneje v Tuš · 13,30 €/kgnajcenejša ni na zalogi
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sadni čaj malina in jagoda, loyd, 20/1, 40g
Spar
Mercator
Tuš
loyd40 g

sadni čaj malina in jagoda, loyd, 20/1, 40g

od2,59 €najceneje v Spar · 64,75 €/kg
od2,59 €najceneje v Spar · 64,75 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
jota brez mesa, natureta, 415g
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš
natureta415 g

jota brez mesa, natureta, 415g

od2,97 €najceneje v Spar · 7,16 €/kg
od2,97 €najceneje v Spar · 7,16 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
ajvar polpekoč, natureta, 290g
Spar
Mercator
Tuš
natureta290 g

ajvar polpekoč, natureta, 290g

od2,79 €najceneje v Spar · 9,62 €/kg
od2,79 €najceneje v Spar · 9,62 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
cvetlični med, medex, 10g
prihrani 37%
Spar
Mercator
Tuš
medex10 g

cvetlični med, medex, 10g

od0,22 €najceneje v Spar · 22,00 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
od0,22 €najceneje v Spar · 22,00 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš