lipov med medex, 900g
Spar
Mercator
Tuš

medex

lipov med medex, 900g

Pakiranje: 900 g

od11,69 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 11,69–13,99 € · prihranite do 2,30 €

Cena na enoto: od 12,99 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

13,39 €11,69 €-13%

12,99 €/kg

lipov med, medex, 900 g

Spar

Spar

Na zalogi

13,39 €

14,88 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

13,99 €

15,54 €/kg

Točen Lipin Med Medex 900 g