zrnca z okusom vanilije v slamici, quick milk, 30g
Spar
Mercator
Tuš

quick milk

zrnca z okusom vanilije v slamici, quick milk, 30g

Pakiranje: 30 g

od0,79 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 0,79–0,99 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 26,33 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

0,79 €

26,33 €/kg

Slamica Quick Milk, vanilija, 30g

Spar

Spar

Na zalogi

0,95 €

31,67 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,99 €

33,00 €/kg

instant napitek v slamici z okusom vanilije, quick milk, 30g