ajvar polpekoč, natureta, 290g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

ajvar polpekoč, natureta, 290g

Pakiranje: 290 g

od2,79 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 9,62 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,79 €+30%

9,62 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,79 €+56%

9,62 €/kg

polpekoči ajvar, natureta, 290 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,79 €+25%

9,62 €/kg

Polpekoči Ajvar Natureta 290 g