ajvar polpekoč, natureta, 540g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

ajvar polpekoč, natureta, 540g

Pakiranje: 540 g

od3,03 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 3,03–3,79 € · prihranite do 0,76 €

Cena na enoto: od 5,61 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

3,79 €3,03 €-20%

5,61 €/kg

Polpekoči Ajvar Natureta 540 g

Spar

Spar

Na zalogi

3,79 €3,22 €-15%

5,96 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,79 €+25%

7,02 €/kg

polpekoči ajvar, natureta, 540 g