piščančji pad thai perfect, perutnina ptuj, 350g
Spar
Mercator
Tuš

perutnina ptuj

piščančji pad thai perfect, perutnina ptuj, 350g

Pakiranje: 350 g

od3,89 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 3,89–5,19 € · prihranite do 1,30 €

Cena na enoto: od 11,11 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

4,14 €3,89 €-6%

11,11 €/kg

Pad thai Perfect, piščančji, 350 g

Spar

Spar

Na zalogi

5,19 €

14,83 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,19 €

14,83 €/kg

piščančji pad thai, perutnina ptuj, 350 g