omaka ragu z govejim mesom, natureta, 190 g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

omaka ragu z govejim mesom, natureta, 190 g

Pakiranje: 190 g

od2,37 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,37–2,49 € · prihranite do 0,12 €

Cena na enoto: od 12,47 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,37 €

12,47 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,39 €

12,58 €/kg

Ragu Omaka z Govejim Mesom 190 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,49 €

13,11 €/kg

mesni ragu, natureta, 190 g