omaka pesto genovese, barilla, 190g
Spar
Mercator
Tuš

barilla

omaka pesto genovese, barilla, 190g

Pakiranje: 190 g

od3,97 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,97–3,99 € · prihranite do 0,02 €

Cena na enoto: od 20,89 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,97 €

20,89 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,97 €

20,89 €/kg

Pesto Omaka z Baziliko Genovese Barilla 190 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,99 €

21,00 €/kg

pesto z baziliko genovese, barilla, 190 g