čajna pašteta, argeta, 95g
Spar
Mercator
Tuš

argeta

čajna pašteta, argeta, 95g

Pakiranje: 95 g

od1,59 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 16,74 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,59 €

16,74 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,59 €

16,74 €/kg

čajna pašteta, argeta, 95 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,59 €

16,74 €/kg

Čajna Pašteta Argeta 95 g