čajna pašteta, gavrilović, 30g
Spar
Mercator
Tuš

gavrilović

čajna pašteta, gavrilović, 30g

Pakiranje: 30 g

od0,89 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 29,67 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,89 €

29,67 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,89 €

29,67 €/kg

čajna pašteta, gavrilović, 30 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,89 €

29,67 €/kg

Pašteta Gavrilovič, čajna, 30 g