čajna pašteta, gavrilović, 50g
Spar
Mercator
Tuš

gavrilović

čajna pašteta, gavrilović, 50g

Pakiranje: 50 g

od1,06 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,06–1,19 € · prihranite do 0,13 €

Cena na enoto: od 21,20 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,06 €

21,20 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,06 €

21,20 €/kg

Čajna Pašteta Gavrilović 50 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,19 €

23,80 €/kg

čajna pašteta, gavrilović, 50 g