tunin namaz s ketchupom rio mare pate, 100g
Spar
Mercator
Tuš

rio mare

tunin namaz s ketchupom rio mare pate, 100g

Pakiranje: 100 g

od3,09 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,09–3,29 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 30,90 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,09 €+41%

30,90 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,09 €

30,90 €/kg

Tunin Namaz s Ketchupom Rio Mare Pate 100 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,29 €+44%

32,90 €/kg

tunin namaz pate, s ketchupom, rio mare, 100 g