tunin namaz z olivami, pate rustico, rio mare, 115g
Spar
Mercator
Tuš

rio mare

tunin namaz z olivami, pate rustico, rio mare, 115g

Pakiranje: 115 g

od3,09 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,09–3,29 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 26,87 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,09 €

26,87 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,09 €

26,87 €/kg

Tunin Namaz z Olivami Rio Mare 115 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,29 €+44%

28,61 €/kg

tunin namaz z olivami pate rustico, rio mare, 115 g