Digitalna Košarica

© 2026 Digitalna Košarica. Vse pravice pridržane.

Pogoji uporabePolitika zasebnosti
Digitalna Košarica
PopustiPriljubljeniPrimerjava
PopustiPriljubljeniPrimerjava

Isti izdelek, več cen

8333 izdelkov v več trgovinah

mini mesni narezek, kras, pakirano, 400 g
prihrani 7%
Mercator
Tuš

kras

400 g

mini mesni narezek, kras, pakirano, 400 g

od4,99 €

najceneje v Tuš · 12,48 €/kg

otroški sok jabolko in kamilica, po 4. mesecu, frutek, 125 ml
Mercator
Tuš

frutek

125 ml

otroški sok jabolko in kamilica, po 4. mesecu, frutek, 125 ml

od0,99 €

najceneje v Mercator · 7,92 €/L

mokra hrana za mačke, meso, felix sensations, 4 x 85 g
Mercator
Tuš

felix

340 g

mokra hrana za mačke, meso, felix sensations, 4 x 85 g

od2,79 €

najceneje v Mercator · 8,21 €/kg

rjavi riž, zlato polje, 500 g
Mercator
Tuš

zlato polje

500 g

rjavi riž, zlato polje, 500 g

od1,12 €

najceneje v Tuš · 2,24 €/kg

najcenejša ni na zalogi

gel za prhanje creme soft, nivea, 250 ml
Mercator
Tuš

nivea

250 ml

gel za prhanje creme soft, nivea, 250 ml

od2,39 €

najceneje v Tuš · 9,56 €/L

najcenejša ni na zalogi

nosilne vrečke v roli, alufix, 3-4 kg
prihrani 3%
Mercator
Tuš

alufix

1 kos

nosilne vrečke v roli, alufix, 3-4 kg

od5,59 €

najceneje v Mercator · 5,59 €/kos

rjavi fižol, zvijezda, 400 g
prihrani 9%
Mercator
Tuš

zvijezda

400 g

rjavi fižol, zvijezda, 400 g

od1,69 €

najceneje v Mercator · 4,23 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

omaka zeleni pesto, natureta, 185 g
Mercator
Tuš

natureta

185 g

omaka zeleni pesto, natureta, 185 g

od3,49 €

najceneje v Mercator · 18,86 €/kg

gel za prhanje, mandelj in mleko, palmolive naturals, 250 ml
prihrani 3%
Mercator
Tuš

palmolive

250 ml

gel za prhanje, mandelj in mleko, palmolive naturals, 250 ml

od2,99 €

najceneje v Mercator · 11,96 €/L

topljeni sir, klasik, zdenka, triple pack xxl, pakirano, 420 g
Spar
Mercator

zdenka

420 g

topljeni sir, klasik, zdenka, triple pack xxl, pakirano, 420 g

od6,09 €

najceneje v Spar · 14,50 €/kg

osvežilec v gelu, morning rain, air wick, 150 g
prihrani 19%
Mercator
Tuš

airwick

150 g

osvežilec v gelu, morning rain, air wick, 150 g

od2,49 €

najceneje v Mercator · 16,60 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

prigrizek za pse beef stick z govedino, vitakraft, 12 g
prihrani 39%
Mercator
Tuš

vitakraft

12 g

prigrizek za pse beef stick z govedino, vitakraft, 12 g

od0,48 €

najceneje v Tuš · 40,00 €/kg

cappuccino, vanilija, franck, 148 g
prihrani 3%
Mercator
Tuš

franck

148 g

cappuccino, vanilija, franck, 148 g

od2,89 €

najceneje v Tuš · 19,53 €/kg

ekstra deviško oljčno olje, gea, 500 ml
prihrani 15%
Spar
Mercator

gea

500 ml

ekstra deviško oljčno olje, gea, 500 ml

od8,49 €

najceneje v Mercator · 16,98 €/L

gazirana pijača, cockta, 0,33 l
prihrani 9%
Mercator
Tuš

cockta

330 ml

gazirana pijača, cockta, 0,33 l

od0,99 €

najceneje v Tuš · 3,00 €/L

mehke brusnice, seeberger, 125 g
Spar
Mercator

seeberger

125 g

mehke brusnice, seeberger, 125 g

od3,48 €

najceneje v Spar · 27,84 €/kg

tekoči jogurt, 3,2 % m.m., zelene doline, 500 g
Spar
Mercator

zelene doline

500 g

tekoči jogurt, 3,2 % m.m., zelene doline, 500 g

od1,29 €

najceneje v Spar · 2,58 €/kg

najcenejša ni na zalogi

olive črna oljka, natureta, 290 g
prihrani 6%
Mercator
Tuš

natureta

290 g

olive črna oljka, natureta, 290 g

od3,39 €

najceneje v Mercator · 11,69 €/kg

sladoled, bounty, 6 x 39,1 g
prihrani 5%
Mercator
Tuš

bounty

235 g

sladoled, bounty, 6 x 39,1 g

od5,49 €

najceneje v Mercator · 23,40 €/kg

mokra hrana za mačke, felix junior, 4 x 85 g
Mercator
Tuš

felix

340 g

mokra hrana za mačke, felix junior, 4 x 85 g

od2,79 €

najceneje v Mercator · 8,21 €/kg

temna čokolada s pomarančo, brez dodanega sladkorja, kandit, 80 g
prihrani 1%
Mercator
Tuš

kandit

80 g

temna čokolada s pomarančo, brez dodanega sladkorja, kandit, 80 g

od2,95 €

najceneje v Mercator · 36,88 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

rezine sira ementalec, pomurske mlekarne, pakirano, 150 g
prihrani 12%
Mercator
Tuš

pomurske mlekarne

150 g

rezine sira ementalec, pomurske mlekarne, pakirano, 150 g

od4,39 €

najceneje v Tuš · 29,27 €/kg

fileti skuše z limono, delamaris, 125 g
Mercator
Tuš

delamaris

125 g

fileti skuše z limono, delamaris, 125 g

od1,20 €

najceneje v Tuš · 9,60 €/kg

najcenejša ni na zalogi

rastlinsko olje, zvezda, 2 l
prihrani 6%
Mercator
Tuš

zvezda

2 L

rastlinsko olje, zvezda, 2 l

od5,24 €

najceneje v Mercator · 2,62 €/L

peresniki brez glutena, sam mills, 500 g
Mercator
Tuš

sam mills

500 g

peresniki brez glutena, sam mills, 500 g

od0,50 €

najceneje v Tuš · 1,00 €/kg

najcenejša ni na zalogi

kokosova moka, odlično, 250 g
prihrani 9%
Mercator
Tuš

odlično

250 g

kokosova moka, odlično, 250 g

od3,99 €

najceneje v Mercator · 15,96 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

napitek kombucha, ingver in limona, captain kombucha, 400 ml
prihrani 3%
Mercator
Tuš

captain kombucha

400 ml

napitek kombucha, ingver in limona, captain kombucha, 400 ml

od2,89 €

najceneje v Mercator · 7,23 €/L

tuna solata mediterana, eva, 160 g
Mercator
Tuš

eva

160 g

tuna solata mediterana, eva, 160 g

od3,49 €

najceneje v Mercator · 21,81 €/kg

keksi prekrašni, čajno pecivo s kakavovim polnilom, kraš, 220 g
prihrani 8%
Mercator
Tuš

prekrašni

220 g

keksi prekrašni, čajno pecivo s kakavovim polnilom, kraš, 220 g

od2,19 €

najceneje v Mercator · 9,95 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

suho sadje oblito z mlečno čokolado, gorenjka, 200 g
prihrani 4%
Mercator
Tuš

gorenjka

200 g

suho sadje oblito z mlečno čokolado, gorenjka, 200 g

od7,19 €

najceneje v Mercator · 35,95 €/kg

tunina insalatissime, s fižolom, rio mare, 160 g
prihrani 5%
Mercator
Tuš

rio mare

160 g

tunina insalatissime, s fižolom, rio mare, 160 g

od3,69 €

najceneje v Mercator · 23,06 €/kg

sok, korenček, presad, 1 l
prihrani 6%
Mercator
Tuš

presad

1 L

sok, korenček, presad, 1 l

od4,99 €

najceneje v Mercator · 4,99 €/L

na zalogi v 1 od 2 trgovin

gazirana pijača, original, orangina, 0,5 l
Mercator
Tuš

orangina

500 ml

gazirana pijača, original, orangina, 0,5 l

od1,39 €

najceneje v Mercator · 2,78 €/L

toast maxi classic, tvojih 5 minut, 750 g
Mercator
Tuš

t5m

750 g

toast maxi classic, tvojih 5 minut, 750 g

od3,29 €

najceneje v Mercator · 4,39 €/kg

proteinski skyr, vanilija, z bregov, 200 g
Spar
Mercator

z bregov

200 g

proteinski skyr, vanilija, z bregov, 200 g

od1,29 €

najceneje v Spar · 6,45 €/kg

najcenejša ni na zalogi

bonboni cool wave, halls, 33,5 g
prihrani 3%
Mercator
Tuš

halls

34 g

bonboni cool wave, halls, 33,5 g

od1,29 €

najceneje v Mercator · 38,51 €/kg

koruzni kruh drožnik, žito, 400 g
prihrani 12%
Mercator
Tuš

žito

400 g

koruzni kruh drožnik, žito, 400 g

od1,99 €

najceneje v Mercator · 4,98 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

čokolada v prahu, kandit, 100 g
Mercator
Tuš

kandit

100 g

čokolada v prahu, kandit, 100 g

od1,16 €

najceneje v Tuš · 11,60 €/kg

najcenejša ni na zalogi

zobna ščetka soft 1560, curaprox
Mercator
Tuš

curaprox

1 kos

zobna ščetka soft 1560, curaprox

od5,99 €

najceneje v Mercator · 5,99 €/kos

file vitkega soma, dobrote morja, zamrznjeno, 640 g
prihrani 38%
Mercator
Tuš

dobrote morja

640 g

file vitkega soma, dobrote morja, zamrznjeno, 640 g

od4,59 €

najceneje v Tuš · 7,17 €/kg

rdeča pesa, zvijezda, 670 g
prihrani 4%
Mercator
Tuš

zvijezda

670 g

rdeča pesa, zvijezda, 670 g

od2,29 €

najceneje v Mercator · 3,42 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

suhi ananas v koščkih, odlično, 250 g
prihrani 5%
Spar
Mercator

odlično

250 g

suhi ananas v koščkih, odlično, 250 g

od3,69 €

najceneje v Spar · 14,76 €/kg

lizika, chupa chups, 12 g
prihrani 8%
Mercator
Tuš

chupa chups

12 g

lizika, chupa chups, 12 g

od0,36 €

najceneje v Tuš · 30,00 €/kg

suhe fige, odlično, 200 g
prihrani 6%
Mercator
Tuš

odlično

200 g

suhe fige, odlično, 200 g

od3,39 €

najceneje v Mercator · 16,95 €/kg

rjavi sladkor light muscovado, billington's, 500 g
prihrani 3%
Mercator
Tuš

billington´s

500 g

rjavi sladkor light muscovado, billington's, 500 g

od3,19 €

najceneje v Mercator · 6,38 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

fermentiran sojin izdelek, breskev, alpro, 150 g
Mercator
Tuš

alpro

150 g

fermentiran sojin izdelek, breskev, alpro, 150 g

od1,49 €

najceneje v Mercator · 9,93 €/kg

mangov kompot, tas, 425 g
Mercator
Tuš

brand nije potreban-potrošni

425 g

mangov kompot, tas, 425 g

od1,99 €

najceneje v Tuš · 4,68 €/kg

najcenejša ni na zalogi

domači jajčni fidelini za juho, baškovč, 500 g
Mercator
Tuš

baškovč

500 g

domači jajčni fidelini za juho, baškovč, 500 g

od4,39 €

najceneje v Mercator · 8,78 €/kg

tekoči sadni jogurt, jagoda, 1,1 % m.m., lca, 250 g
prihrani 8%
Spar
Mercator

lca

250 g

tekoči sadni jogurt, jagoda, 1,1 % m.m., lca, 250 g

od1,09 €

najceneje v Mercator · 4,36 €/kg

fermentiran sojin izdelek, jagoda, alpro, 150 g
Mercator
Tuš

alpro

150 g

fermentiran sojin izdelek, jagoda, alpro, 150 g

od1,49 €

najceneje v Mercator · 9,93 €/kg

mini mesni narezek, kras, pakirano, 400 g
prihrani 7%
Mercator
Tuš
kras400 g

mini mesni narezek, kras, pakirano, 400 g

od4,99 €najceneje v Tuš · 12,48 €/kg
od4,99 €najceneje v Tuš · 12,48 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
otroški sok jabolko in kamilica, po 4. mesecu, frutek, 125 ml
Mercator
Tuš
frutek125 ml

otroški sok jabolko in kamilica, po 4. mesecu, frutek, 125 ml

od0,99 €najceneje v Mercator · 7,92 €/L
od0,99 €najceneje v Mercator · 7,92 €/L
2 trgovini
Mercator
Tuš
mokra hrana za mačke, meso, felix sensations, 4 x 85 g
Mercator
Tuš
felix340 g

mokra hrana za mačke, meso, felix sensations, 4 x 85 g

od2,79 €najceneje v Mercator · 8,21 €/kg
od2,79 €najceneje v Mercator · 8,21 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
rjavi riž, zlato polje, 500 g
Mercator
Tuš
zlato polje500 g

rjavi riž, zlato polje, 500 g

od1,12 €najceneje v Tuš · 2,24 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od1,12 €najceneje v Tuš · 2,24 €/kgnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Mercator
Tuš
gel za prhanje creme soft, nivea, 250 ml
Mercator
Tuš
nivea250 ml

gel za prhanje creme soft, nivea, 250 ml

od2,39 €najceneje v Tuš · 9,56 €/Lnajcenejša ni na zalogi
od2,39 €najceneje v Tuš · 9,56 €/Lnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Mercator
Tuš
nosilne vrečke v roli, alufix, 3-4 kg
prihrani 3%
Mercator
Tuš
alufix1 kos

nosilne vrečke v roli, alufix, 3-4 kg

od5,59 €najceneje v Mercator · 5,59 €/kos
od5,59 €najceneje v Mercator · 5,59 €/kos
2 trgovini
Mercator
Tuš
rjavi fižol, zvijezda, 400 g
prihrani 9%
Mercator
Tuš
zvijezda400 g

rjavi fižol, zvijezda, 400 g

od1,69 €najceneje v Mercator · 4,23 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od1,69 €najceneje v Mercator · 4,23 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
omaka zeleni pesto, natureta, 185 g
Mercator
Tuš
natureta185 g

omaka zeleni pesto, natureta, 185 g

od3,49 €najceneje v Mercator · 18,86 €/kg
od3,49 €najceneje v Mercator · 18,86 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
gel za prhanje, mandelj in mleko, palmolive naturals, 250 ml
prihrani 3%
Mercator
Tuš
palmolive250 ml

gel za prhanje, mandelj in mleko, palmolive naturals, 250 ml

od2,99 €najceneje v Mercator · 11,96 €/L
od2,99 €najceneje v Mercator · 11,96 €/L
2 trgovini
Mercator
Tuš
topljeni sir, klasik, zdenka, triple pack xxl, pakirano, 420 g
Spar
Mercator
zdenka420 g

topljeni sir, klasik, zdenka, triple pack xxl, pakirano, 420 g

od6,09 €najceneje v Spar · 14,50 €/kg
od6,09 €najceneje v Spar · 14,50 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
1...145146147148149150151...167
osvežilec v gelu, morning rain, air wick, 150 g
prihrani 19%
Mercator
Tuš
airwick150 g

osvežilec v gelu, morning rain, air wick, 150 g

od2,49 €najceneje v Mercator · 16,60 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od2,49 €najceneje v Mercator · 16,60 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
prigrizek za pse beef stick z govedino, vitakraft, 12 g
prihrani 39%
Mercator
Tuš
vitakraft12 g

prigrizek za pse beef stick z govedino, vitakraft, 12 g

od0,48 €najceneje v Tuš · 40,00 €/kg
od0,48 €najceneje v Tuš · 40,00 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
cappuccino, vanilija, franck, 148 g
prihrani 3%
Mercator
Tuš
franck148 g

cappuccino, vanilija, franck, 148 g

od2,89 €najceneje v Tuš · 19,53 €/kg
od2,89 €najceneje v Tuš · 19,53 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
ekstra deviško oljčno olje, gea, 500 ml
prihrani 15%
Spar
Mercator
gea500 ml

ekstra deviško oljčno olje, gea, 500 ml

od8,49 €najceneje v Mercator · 16,98 €/L
od8,49 €najceneje v Mercator · 16,98 €/L
2 trgovini
Spar
Mercator
gazirana pijača, cockta, 0,33 l
prihrani 9%
Mercator
Tuš
cockta330 ml

gazirana pijača, cockta, 0,33 l

od0,99 €najceneje v Tuš · 3,00 €/L
od0,99 €najceneje v Tuš · 3,00 €/L
2 trgovini
Mercator
Tuš
mehke brusnice, seeberger, 125 g
Spar
Mercator
seeberger125 g

mehke brusnice, seeberger, 125 g

od3,48 €najceneje v Spar · 27,84 €/kg
od3,48 €najceneje v Spar · 27,84 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
tekoči jogurt, 3,2 % m.m., zelene doline, 500 g
Spar
Mercator
zelene doline500 g

tekoči jogurt, 3,2 % m.m., zelene doline, 500 g

od1,29 €najceneje v Spar · 2,58 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od1,29 €najceneje v Spar · 2,58 €/kgnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Spar
Mercator
olive črna oljka, natureta, 290 g
prihrani 6%
Mercator
Tuš
natureta290 g

olive črna oljka, natureta, 290 g

od3,39 €najceneje v Mercator · 11,69 €/kg
od3,39 €najceneje v Mercator · 11,69 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
sladoled, bounty, 6 x 39,1 g
prihrani 5%
Mercator
Tuš
bounty235 g

sladoled, bounty, 6 x 39,1 g

od5,49 €najceneje v Mercator · 23,40 €/kg
od5,49 €najceneje v Mercator · 23,40 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
mokra hrana za mačke, felix junior, 4 x 85 g
Mercator
Tuš
felix340 g

mokra hrana za mačke, felix junior, 4 x 85 g

od2,79 €najceneje v Mercator · 8,21 €/kg
od2,79 €najceneje v Mercator · 8,21 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
temna čokolada s pomarančo, brez dodanega sladkorja, kandit, 80 g
prihrani 1%
Mercator
Tuš
kandit80 g

temna čokolada s pomarančo, brez dodanega sladkorja, kandit, 80 g

od2,95 €najceneje v Mercator · 36,88 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od2,95 €najceneje v Mercator · 36,88 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
rezine sira ementalec, pomurske mlekarne, pakirano, 150 g
prihrani 12%
Mercator
Tuš
pomurske mlekarne150 g

rezine sira ementalec, pomurske mlekarne, pakirano, 150 g

od4,39 €najceneje v Tuš · 29,27 €/kg
od4,39 €najceneje v Tuš · 29,27 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
fileti skuše z limono, delamaris, 125 g
Mercator
Tuš
delamaris125 g

fileti skuše z limono, delamaris, 125 g

od1,20 €najceneje v Tuš · 9,60 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od1,20 €najceneje v Tuš · 9,60 €/kgnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Mercator
Tuš
rastlinsko olje, zvezda, 2 l
prihrani 6%
Mercator
Tuš
zvezda2 L

rastlinsko olje, zvezda, 2 l

od5,24 €najceneje v Mercator · 2,62 €/L
od5,24 €najceneje v Mercator · 2,62 €/L
2 trgovini
Mercator
Tuš
peresniki brez glutena, sam mills, 500 g
Mercator
Tuš
sam mills500 g

peresniki brez glutena, sam mills, 500 g

od0,50 €najceneje v Tuš · 1,00 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od0,50 €najceneje v Tuš · 1,00 €/kgnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Mercator
Tuš
kokosova moka, odlično, 250 g
prihrani 9%
Mercator
Tuš
odlično250 g

kokosova moka, odlično, 250 g

od3,99 €najceneje v Mercator · 15,96 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od3,99 €najceneje v Mercator · 15,96 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
napitek kombucha, ingver in limona, captain kombucha, 400 ml
prihrani 3%
Mercator
Tuš
captain kombucha400 ml

napitek kombucha, ingver in limona, captain kombucha, 400 ml

od2,89 €najceneje v Mercator · 7,23 €/L
od2,89 €najceneje v Mercator · 7,23 €/L
2 trgovini
Mercator
Tuš
tuna solata mediterana, eva, 160 g
Mercator
Tuš
eva160 g

tuna solata mediterana, eva, 160 g

od3,49 €najceneje v Mercator · 21,81 €/kg
od3,49 €najceneje v Mercator · 21,81 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
keksi prekrašni, čajno pecivo s kakavovim polnilom, kraš, 220 g
prihrani 8%
Mercator
Tuš
prekrašni220 g

keksi prekrašni, čajno pecivo s kakavovim polnilom, kraš, 220 g

od2,19 €najceneje v Mercator · 9,95 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od2,19 €najceneje v Mercator · 9,95 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
suho sadje oblito z mlečno čokolado, gorenjka, 200 g
prihrani 4%
Mercator
Tuš
gorenjka200 g

suho sadje oblito z mlečno čokolado, gorenjka, 200 g

od7,19 €najceneje v Mercator · 35,95 €/kg
od7,19 €najceneje v Mercator · 35,95 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
tunina insalatissime, s fižolom, rio mare, 160 g
prihrani 5%
Mercator
Tuš
rio mare160 g

tunina insalatissime, s fižolom, rio mare, 160 g

od3,69 €najceneje v Mercator · 23,06 €/kg
od3,69 €najceneje v Mercator · 23,06 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
sok, korenček, presad, 1 l
prihrani 6%
Mercator
Tuš
presad1 L

sok, korenček, presad, 1 l

od4,99 €najceneje v Mercator · 4,99 €/Lna zalogi v 1 od 2 trgovin
od4,99 €najceneje v Mercator · 4,99 €/Lna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
gazirana pijača, original, orangina, 0,5 l
Mercator
Tuš
orangina500 ml

gazirana pijača, original, orangina, 0,5 l

od1,39 €najceneje v Mercator · 2,78 €/L
od1,39 €najceneje v Mercator · 2,78 €/L
2 trgovini
Mercator
Tuš
toast maxi classic, tvojih 5 minut, 750 g
Mercator
Tuš
t5m750 g

toast maxi classic, tvojih 5 minut, 750 g

od3,29 €najceneje v Mercator · 4,39 €/kg
od3,29 €najceneje v Mercator · 4,39 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
proteinski skyr, vanilija, z bregov, 200 g
Spar
Mercator
z bregov200 g

proteinski skyr, vanilija, z bregov, 200 g

od1,29 €najceneje v Spar · 6,45 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od1,29 €najceneje v Spar · 6,45 €/kgnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Spar
Mercator
bonboni cool wave, halls, 33,5 g
prihrani 3%
Mercator
Tuš
halls34 g

bonboni cool wave, halls, 33,5 g

od1,29 €najceneje v Mercator · 38,51 €/kg
od1,29 €najceneje v Mercator · 38,51 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
koruzni kruh drožnik, žito, 400 g
prihrani 12%
Mercator
Tuš
žito400 g

koruzni kruh drožnik, žito, 400 g

od1,99 €najceneje v Mercator · 4,98 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od1,99 €najceneje v Mercator · 4,98 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
čokolada v prahu, kandit, 100 g
Mercator
Tuš
kandit100 g

čokolada v prahu, kandit, 100 g

od1,16 €najceneje v Tuš · 11,60 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od1,16 €najceneje v Tuš · 11,60 €/kgnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Mercator
Tuš
zobna ščetka soft 1560, curaprox
Mercator
Tuš
curaprox1 kos

zobna ščetka soft 1560, curaprox

od5,99 €najceneje v Mercator · 5,99 €/kos
od5,99 €najceneje v Mercator · 5,99 €/kos
2 trgovini
Mercator
Tuš
file vitkega soma, dobrote morja, zamrznjeno, 640 g
prihrani 38%
Mercator
Tuš
dobrote morja640 g

file vitkega soma, dobrote morja, zamrznjeno, 640 g

od4,59 €najceneje v Tuš · 7,17 €/kg
od4,59 €najceneje v Tuš · 7,17 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
rdeča pesa, zvijezda, 670 g
prihrani 4%
Mercator
Tuš
zvijezda670 g

rdeča pesa, zvijezda, 670 g

od2,29 €najceneje v Mercator · 3,42 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od2,29 €najceneje v Mercator · 3,42 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
suhi ananas v koščkih, odlično, 250 g
prihrani 5%
Spar
Mercator
odlično250 g

suhi ananas v koščkih, odlično, 250 g

od3,69 €najceneje v Spar · 14,76 €/kg
od3,69 €najceneje v Spar · 14,76 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
lizika, chupa chups, 12 g
prihrani 8%
Mercator
Tuš
chupa chups12 g

lizika, chupa chups, 12 g

od0,36 €najceneje v Tuš · 30,00 €/kg
od0,36 €najceneje v Tuš · 30,00 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
suhe fige, odlično, 200 g
prihrani 6%
Mercator
Tuš
odlično200 g

suhe fige, odlično, 200 g

od3,39 €najceneje v Mercator · 16,95 €/kg
od3,39 €najceneje v Mercator · 16,95 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
rjavi sladkor light muscovado, billington's, 500 g
prihrani 3%
Mercator
Tuš
billington´s500 g

rjavi sladkor light muscovado, billington's, 500 g

od3,19 €najceneje v Mercator · 6,38 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od3,19 €najceneje v Mercator · 6,38 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
fermentiran sojin izdelek, breskev, alpro, 150 g
Mercator
Tuš
alpro150 g

fermentiran sojin izdelek, breskev, alpro, 150 g

od1,49 €najceneje v Mercator · 9,93 €/kg
od1,49 €najceneje v Mercator · 9,93 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
mangov kompot, tas, 425 g
Mercator
Tuš
brand nije potreban-potrošni425 g

mangov kompot, tas, 425 g

od1,99 €najceneje v Tuš · 4,68 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od1,99 €najceneje v Tuš · 4,68 €/kgnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Mercator
Tuš
domači jajčni fidelini za juho, baškovč, 500 g
Mercator
Tuš
baškovč500 g

domači jajčni fidelini za juho, baškovč, 500 g

od4,39 €najceneje v Mercator · 8,78 €/kg
od4,39 €najceneje v Mercator · 8,78 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
tekoči sadni jogurt, jagoda, 1,1 % m.m., lca, 250 g
prihrani 8%
Spar
Mercator
lca250 g

tekoči sadni jogurt, jagoda, 1,1 % m.m., lca, 250 g

od1,09 €najceneje v Mercator · 4,36 €/kg
od1,09 €najceneje v Mercator · 4,36 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
fermentiran sojin izdelek, jagoda, alpro, 150 g
Mercator
Tuš
alpro150 g

fermentiran sojin izdelek, jagoda, alpro, 150 g

od1,49 €najceneje v Mercator · 9,93 €/kg
od1,49 €najceneje v Mercator · 9,93 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš