Digitalna Košarica

© 2026 Digitalna Košarica. Vse pravice pridržane.

Pogoji uporabePolitika zasebnosti
Digitalna Košarica
PopustiPriljubljeniPrimerjava
PopustiPriljubljeniPrimerjava

Isti izdelek, več cen

8333 izdelkov v več trgovinah

gel za prhanje africa, axe, 250 ml
Mercator
Tuš

axe

250 ml

gel za prhanje africa, axe, 250 ml

od4,19 €

najceneje v Mercator · 16,76 €/L

cappuccino irish cream, franck, 200 g
prihrani 15%
Mercator
Tuš

franck

200 g

cappuccino irish cream, franck, 200 g

od2,28 €

najceneje v Mercator · 11,40 €/kg

boranja, natureta, 400 g
prihrani 3%
Mercator
Tuš

natureta

400 g

boranja, natureta, 400 g

od3,69 €

najceneje v Mercator · 9,23 €/kg

sirni namaz z drobnjakom, abc, 200 g
Mercator
Tuš

abc

200 g

sirni namaz z drobnjakom, abc, 200 g

od2,79 €

najceneje v Mercator · 13,95 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

čistilo za kopalnice power, cif, 750 ml
prihrani 61%
Mercator
Tuš

cif

750 ml

čistilo za kopalnice power, cif, 750 ml

od2,15 €

najceneje v Mercator · 2,87 €/L

na zalogi v 1 od 2 trgovin

beli kristalni sladkor, diamant, 1kg
prihrani 47%
Spar
Mercator

diamant

1 kg

beli kristalni sladkor, diamant, 1kg

od0,74 €

najceneje v Mercator · 0,74 €/kg

gazirana pijača, sky cola, 1,5 l
prihrani 22%
Mercator
Tuš

sky

1,5 L

gazirana pijača, sky cola, 1,5 l

od1,09 €

najceneje v Mercator · 0,73 €/L

na zalogi v 1 od 2 trgovin

mehke suhe slive brez koščic, seeberger, 200 g
Spar
Mercator

seeberger

200 g

mehke suhe slive brez koščic, seeberger, 200 g

od4,39 €

najceneje v Spar · 21,95 €/kg

sojin napitek s kalcijem, valsioa, 1 l
prihrani 4%
Mercator
Tuš

valsoia

1 L

sojin napitek s kalcijem, valsioa, 1 l

od2,39 €

najceneje v Mercator · 2,39 €/L

narezek čajna klobasa, pik vrbovec, pakirano, 100 g
prihrani 20%
Mercator
Tuš

pik vrbovec plus

100 g

narezek čajna klobasa, pik vrbovec, pakirano, 100 g

od2,39 €

najceneje v Mercator · 23,90 €/kg

tuna mediterana v ekstra deviškem oljčnem olju, delamaris, 105 g
Mercator
Tuš

delamaris

105 g

tuna mediterana v ekstra deviškem oljčnem olju, delamaris, 105 g

od0,96 €

najceneje v Tuš · 9,14 €/kg

najcenejša ni na zalogi

mandeljni, blanširani, 150 g
prihrani 3%
Spar
Mercator

bimed

150 g

mandeljni, blanširani, 150 g

od3,59 €

najceneje v Spar · 23,93 €/kg

izkoščičene zelene olive, zvijezda, 700 g
prihrani 6%
Mercator
Tuš

zvijezda

700 g

izkoščičene zelene olive, zvijezda, 700 g

od4,99 €

najceneje v Mercator · 7,13 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

kisla smetana, 18 % m.m., zelene doline, 180 g
prihrani 5%
Mercator
Tuš

zelene doline

180 g

kisla smetana, 18 % m.m., zelene doline, 180 g

od1,09 €

najceneje v Mercator · 6,06 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

posebna piščančja salama, pivka, pakirano, 400 g
Mercator
Tuš

pivka mesni izdelki

400 g

posebna piščančja salama, pivka, pakirano, 400 g

od4,39 €

najceneje v Mercator · 10,97 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

praženi slani arašidi, kelly's, 500 g
prihrani 15%
Mercator
Tuš

kelly's

500 g

praženi slani arašidi, kelly's, 500 g

od4,99 €

najceneje v Mercator · 9,98 €/kg

grah, valfrutta, 410 g
prihrani 7%
Mercator
Tuš

valfrutta

410 g

grah, valfrutta, 410 g

od1,29 €

najceneje v Mercator · 3,15 €/kg

indijski oreščki, bimed, 150 g
prihrani 7%
Spar
Mercator

bimed

150 g

indijski oreščki, bimed, 150 g

od2,99 €

najceneje v Spar · 19,93 €/kg

mlečni riž, brez dodanega sladkorja, več okusov, muller riso, 200 g
prihrani 1%
Mercator
Tuš

muller riso

200 g

mlečni riž, brez dodanega sladkorja, več okusov, muller riso, 200 g

od1,18 €

najceneje v Tuš · 5,90 €/kg

oluščeno bučno seme, odlično, 200 g
Spar
Mercator

odlično

200 g

oluščeno bučno seme, odlično, 200 g

od3,29 €

najceneje v Spar · 16,45 €/kg

kava cappuccino, nescafe dolce gusto, 186,4 g
prihrani 2%
Mercator
Tuš

nescafe dolce gusto

186 g

kava cappuccino, nescafe dolce gusto, 186,4 g

od6,49 €

najceneje v Tuš · 34,82 €/kg

večnamenska krpa microfibre colors, vileda, 4/1
prihrani 30%
Mercator
Tuš

vileda

4 kosi

večnamenska krpa microfibre colors, vileda, 4/1

od7,27 €

najceneje v Mercator · 1,82 €/kos

slovenska solata kristalka, frišno, panvita, cena za kos
prihrani 34%
Spar
Mercator

s&z brez bz

1 kos

slovenska solata kristalka, frišno, panvita, cena za kos

od0,99 €

najceneje v Spar · 0,99 €/kos

sončnično olje, zvezda, 2 l
Mercator
Tuš

zvezda

2 L

sončnično olje, zvezda, 2 l

od5,14 €

najceneje v Mercator · 2,57 €/L

tunina insalatissime, s koruzo, rio mare, 160 g
Mercator
Tuš

rio mare

160 g

tunina insalatissime, s koruzo, rio mare, 160 g

od3,69 €

najceneje v Mercator · 23,06 €/kg

tatarska omaka, zvijezda, 165 g
prihrani 28%
Mercator
Tuš

zvijezda

165 g

tatarska omaka, zvijezda, 165 g

od2,01 €

najceneje v Mercator · 12,18 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

bonboni kiki, tutti frutti, kraš, 100 g
prihrani 3%
Mercator
Tuš

kraš kiki

100 g

bonboni kiki, tutti frutti, kraš, 100 g

od1,25 €

najceneje v Tuš · 12,50 €/kg

tekoče milo cream, dove, 250 ml
Mercator
Tuš

dove

250 ml

tekoče milo cream, dove, 250 ml

od2,59 €

najceneje v Tuš · 10,36 €/L

najcenejša ni na zalogi

ribani sir, fallini, pakirano, 40 g
Mercator
Tuš

fallini

40 g

ribani sir, fallini, pakirano, 40 g

od0,89 €

najceneje v Mercator · 22,25 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

topljeni sir ementaler v lističih, kaeserei champignon, 150 g
Mercator
Tuš

kaeserei champignon

150 g

topljeni sir ementaler v lističih, kaeserei champignon, 150 g

od1,49 €

najceneje v Mercator · 9,93 €/kg

napitek kombucha, malina, captain kombucha, 400 ml
prihrani 3%
Mercator
Tuš

captain kombucha

400 ml

napitek kombucha, malina, captain kombucha, 400 ml

od2,89 €

najceneje v Mercator · 7,23 €/L

bio suhe slive, noberasco, 200 g
Mercator
Tuš

noberasco

200 g

bio suhe slive, noberasco, 200 g

od2,32 €

najceneje v Tuš · 11,60 €/kg

najcenejša ni na zalogi

napolitanke čokoladne kocke, podravka, 800 g
prihrani 4%
Mercator
Tuš

podravka

800 g

napolitanke čokoladne kocke, podravka, 800 g

od5,29 €

najceneje v Mercator · 6,61 €/kg

wc obešanka blue aktiv fresh flowers, bref, 3 x 50 g
prihrani 2%
Mercator
Tuš

bref

150 g

wc obešanka blue aktiv fresh flowers, bref, 3 x 50 g

od4,99 €

najceneje v Tuš · 33,27 €/kg

breskov kompot, natureta, 850 g
Mercator
Tuš

natureta

850 g

breskov kompot, natureta, 850 g

od3,35 €

najceneje v Tuš · 3,94 €/kg

najcenejša ni na zalogi

bela čokolada za kuhanje, kandit, 200 g
prihrani 36%
Mercator
Tuš

kandit

200 g

bela čokolada za kuhanje, kandit, 200 g

od3,49 €

najceneje v Mercator · 17,45 €/kg

slani indijski oreščki, kaschu, 100 g
Mercator
Tuš

lorenz

100 g

slani indijski oreščki, kaschu, 100 g

od4,29 €

najceneje v Tuš · 42,90 €/kg

najcenejša ni na zalogi

razkužilo sani form, refill, stelex, 750 ml
prihrani 10%
Mercator
Tuš

stelex

750 ml

razkužilo sani form, refill, stelex, 750 ml

od7,19 €

najceneje v Mercator · 9,59 €/L

riževi rezanci 1 mm, tas, 400 g
Mercator
Tuš

tas

400 g

riževi rezanci 1 mm, tas, 400 g

od2,29 €

najceneje v Tuš · 5,73 €/kg

najcenejša ni na zalogi

suho sadje tropsko sadje, odlično, 250 g
prihrani 19%
Spar
Mercator

odlično

250 g

suho sadje tropsko sadje, odlično, 250 g

od2,99 €

najceneje v Spar · 11,96 €/kg

mešanica začimb za pizzo, maestro, 10 g
prihrani 9%
Mercator
Tuš

maestro

10 g

mešanica začimb za pizzo, maestro, 10 g

od0,99 €

najceneje v Mercator · 99,00 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

neslano maslo motte tendre, president, 250 g
Spar
Mercator

president

250 g

neslano maslo motte tendre, president, 250 g

od4,29 €

najceneje v Spar · 17,16 €/kg

grški tip jogurta mythos, zelene doline, 400 g
prihrani 11%
Spar
Mercator

zelene doline

400 g

grški tip jogurta mythos, zelene doline, 400 g

od1,59 €

najceneje v Spar · 3,98 €/kg

goveji mesni narezek, kekec, 145 g
Mercator
Tuš

kekec

145 g

goveji mesni narezek, kekec, 145 g

od2,69 €

najceneje v Mercator · 18,55 €/kg

kava latte macchiato, nescafe dolce gusto, 183,2 g
prihrani 2%
Mercator
Tuš

nescafe dolce gusto

183 g

kava latte macchiato, nescafe dolce gusto, 183,2 g

od6,49 €

najceneje v Tuš · 35,43 €/kg

sladoled kornet, rainbow unicorn, leone, 4 x 135 ml
prihrani 3%
Mercator
Tuš

leone

540 ml

sladoled kornet, rainbow unicorn, leone, 4 x 135 ml

od3,49 €

najceneje v Mercator · 6,46 €/L

napitek s kokosom in mandlji, valsoia, 1 l
prihrani 20%
Mercator
Tuš

valsoia

1 L

napitek s kokosom in mandlji, valsoia, 1 l

od2,39 €

najceneje v Mercator · 2,39 €/L

grah, zvijezda, 400 g
prihrani 9%
Mercator
Tuš

zvijezda

400 g

grah, zvijezda, 400 g

od1,69 €

najceneje v Mercator · 4,23 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

mesni burek, pečjak, zamrznjeno, 780 g
prihrani 9%
Mercator
Tuš

pečjak

780 g

mesni burek, pečjak, zamrznjeno, 780 g

od9,59 €

najceneje v Mercator · 12,29 €/kg

tunina insalatissime, mexicana, rio mare, 160 g
Mercator
Tuš

rio mare

160 g

tunina insalatissime, mexicana, rio mare, 160 g

od3,69 €

najceneje v Mercator · 23,06 €/kg

gel za prhanje africa, axe, 250 ml
Mercator
Tuš
axe250 ml

gel za prhanje africa, axe, 250 ml

od4,19 €najceneje v Mercator · 16,76 €/L
od4,19 €najceneje v Mercator · 16,76 €/L
2 trgovini
Mercator
Tuš
cappuccino irish cream, franck, 200 g
prihrani 15%
Mercator
Tuš
franck200 g

cappuccino irish cream, franck, 200 g

od2,28 €najceneje v Mercator · 11,40 €/kg
od2,28 €najceneje v Mercator · 11,40 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
boranja, natureta, 400 g
prihrani 3%
Mercator
Tuš
natureta400 g

boranja, natureta, 400 g

od3,69 €najceneje v Mercator · 9,23 €/kg
od3,69 €najceneje v Mercator · 9,23 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
sirni namaz z drobnjakom, abc, 200 g
Mercator
Tuš
abc200 g

sirni namaz z drobnjakom, abc, 200 g

od2,79 €najceneje v Mercator · 13,95 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od2,79 €najceneje v Mercator · 13,95 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
čistilo za kopalnice power, cif, 750 ml
prihrani 61%
Mercator
Tuš
cif750 ml

čistilo za kopalnice power, cif, 750 ml

od2,15 €najceneje v Mercator · 2,87 €/Lna zalogi v 1 od 2 trgovin
od2,15 €najceneje v Mercator · 2,87 €/Lna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
beli kristalni sladkor, diamant, 1kg
prihrani 47%
Spar
Mercator
diamant1 kg

beli kristalni sladkor, diamant, 1kg

od0,74 €najceneje v Mercator · 0,74 €/kg
od0,74 €najceneje v Mercator · 0,74 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
gazirana pijača, sky cola, 1,5 l
prihrani 22%
Mercator
Tuš
sky1,5 L

gazirana pijača, sky cola, 1,5 l

od1,09 €najceneje v Mercator · 0,73 €/Lna zalogi v 1 od 2 trgovin
od1,09 €najceneje v Mercator · 0,73 €/Lna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
mehke suhe slive brez koščic, seeberger, 200 g
Spar
Mercator
seeberger200 g

mehke suhe slive brez koščic, seeberger, 200 g

od4,39 €najceneje v Spar · 21,95 €/kg
od4,39 €najceneje v Spar · 21,95 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
sojin napitek s kalcijem, valsioa, 1 l
prihrani 4%
Mercator
Tuš
valsoia1 L

sojin napitek s kalcijem, valsioa, 1 l

od2,39 €najceneje v Mercator · 2,39 €/L
od2,39 €najceneje v Mercator · 2,39 €/L
2 trgovini
Mercator
Tuš
narezek čajna klobasa, pik vrbovec, pakirano, 100 g
prihrani 20%
Mercator
Tuš
pik vrbovec plus100 g

narezek čajna klobasa, pik vrbovec, pakirano, 100 g

od2,39 €najceneje v Mercator · 23,90 €/kg
od2,39 €najceneje v Mercator · 23,90 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
1...144145146147148149150...167
tuna mediterana v ekstra deviškem oljčnem olju, delamaris, 105 g
Mercator
Tuš
delamaris105 g

tuna mediterana v ekstra deviškem oljčnem olju, delamaris, 105 g

od0,96 €najceneje v Tuš · 9,14 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od0,96 €najceneje v Tuš · 9,14 €/kgnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Mercator
Tuš
mandeljni, blanširani, 150 g
prihrani 3%
Spar
Mercator
bimed150 g

mandeljni, blanširani, 150 g

od3,59 €najceneje v Spar · 23,93 €/kg
od3,59 €najceneje v Spar · 23,93 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
izkoščičene zelene olive, zvijezda, 700 g
prihrani 6%
Mercator
Tuš
zvijezda700 g

izkoščičene zelene olive, zvijezda, 700 g

od4,99 €najceneje v Mercator · 7,13 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od4,99 €najceneje v Mercator · 7,13 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
kisla smetana, 18 % m.m., zelene doline, 180 g
prihrani 5%
Mercator
Tuš
zelene doline180 g

kisla smetana, 18 % m.m., zelene doline, 180 g

od1,09 €najceneje v Mercator · 6,06 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od1,09 €najceneje v Mercator · 6,06 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
posebna piščančja salama, pivka, pakirano, 400 g
Mercator
Tuš
pivka mesni izdelki400 g

posebna piščančja salama, pivka, pakirano, 400 g

od4,39 €najceneje v Mercator · 10,97 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od4,39 €najceneje v Mercator · 10,97 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
praženi slani arašidi, kelly's, 500 g
prihrani 15%
Mercator
Tuš
kelly's500 g

praženi slani arašidi, kelly's, 500 g

od4,99 €najceneje v Mercator · 9,98 €/kg
od4,99 €najceneje v Mercator · 9,98 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
grah, valfrutta, 410 g
prihrani 7%
Mercator
Tuš
valfrutta410 g

grah, valfrutta, 410 g

od1,29 €najceneje v Mercator · 3,15 €/kg
od1,29 €najceneje v Mercator · 3,15 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
indijski oreščki, bimed, 150 g
prihrani 7%
Spar
Mercator
bimed150 g

indijski oreščki, bimed, 150 g

od2,99 €najceneje v Spar · 19,93 €/kg
od2,99 €najceneje v Spar · 19,93 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
mlečni riž, brez dodanega sladkorja, več okusov, muller riso, 200 g
prihrani 1%
Mercator
Tuš
muller riso200 g

mlečni riž, brez dodanega sladkorja, več okusov, muller riso, 200 g

od1,18 €najceneje v Tuš · 5,90 €/kg
od1,18 €najceneje v Tuš · 5,90 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
oluščeno bučno seme, odlično, 200 g
Spar
Mercator
odlično200 g

oluščeno bučno seme, odlično, 200 g

od3,29 €najceneje v Spar · 16,45 €/kg
od3,29 €najceneje v Spar · 16,45 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
kava cappuccino, nescafe dolce gusto, 186,4 g
prihrani 2%
Mercator
Tuš
nescafe dolce gusto186 g

kava cappuccino, nescafe dolce gusto, 186,4 g

od6,49 €najceneje v Tuš · 34,82 €/kg
od6,49 €najceneje v Tuš · 34,82 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
večnamenska krpa microfibre colors, vileda, 4/1
prihrani 30%
Mercator
Tuš
vileda4 kosi

večnamenska krpa microfibre colors, vileda, 4/1

od7,27 €najceneje v Mercator · 1,82 €/kos
od7,27 €najceneje v Mercator · 1,82 €/kos
2 trgovini
Mercator
Tuš
slovenska solata kristalka, frišno, panvita, cena za kos
prihrani 34%
Spar
Mercator
s&z brez bz1 kos

slovenska solata kristalka, frišno, panvita, cena za kos

od0,99 €najceneje v Spar · 0,99 €/kos
od0,99 €najceneje v Spar · 0,99 €/kos
2 trgovini
Spar
Mercator
sončnično olje, zvezda, 2 l
Mercator
Tuš
zvezda2 L

sončnično olje, zvezda, 2 l

od5,14 €najceneje v Mercator · 2,57 €/L
od5,14 €najceneje v Mercator · 2,57 €/L
2 trgovini
Mercator
Tuš
tunina insalatissime, s koruzo, rio mare, 160 g
Mercator
Tuš
rio mare160 g

tunina insalatissime, s koruzo, rio mare, 160 g

od3,69 €najceneje v Mercator · 23,06 €/kg
od3,69 €najceneje v Mercator · 23,06 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
tatarska omaka, zvijezda, 165 g
prihrani 28%
Mercator
Tuš
zvijezda165 g

tatarska omaka, zvijezda, 165 g

od2,01 €najceneje v Mercator · 12,18 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od2,01 €najceneje v Mercator · 12,18 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
bonboni kiki, tutti frutti, kraš, 100 g
prihrani 3%
Mercator
Tuš
kraš kiki100 g

bonboni kiki, tutti frutti, kraš, 100 g

od1,25 €najceneje v Tuš · 12,50 €/kg
od1,25 €najceneje v Tuš · 12,50 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
tekoče milo cream, dove, 250 ml
Mercator
Tuš
dove250 ml

tekoče milo cream, dove, 250 ml

od2,59 €najceneje v Tuš · 10,36 €/Lnajcenejša ni na zalogi
od2,59 €najceneje v Tuš · 10,36 €/Lnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Mercator
Tuš
ribani sir, fallini, pakirano, 40 g
Mercator
Tuš
fallini40 g

ribani sir, fallini, pakirano, 40 g

od0,89 €najceneje v Mercator · 22,25 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od0,89 €najceneje v Mercator · 22,25 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
topljeni sir ementaler v lističih, kaeserei champignon, 150 g
Mercator
Tuš
kaeserei champignon150 g

topljeni sir ementaler v lističih, kaeserei champignon, 150 g

od1,49 €najceneje v Mercator · 9,93 €/kg
od1,49 €najceneje v Mercator · 9,93 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
napitek kombucha, malina, captain kombucha, 400 ml
prihrani 3%
Mercator
Tuš
captain kombucha400 ml

napitek kombucha, malina, captain kombucha, 400 ml

od2,89 €najceneje v Mercator · 7,23 €/L
od2,89 €najceneje v Mercator · 7,23 €/L
2 trgovini
Mercator
Tuš
bio suhe slive, noberasco, 200 g
Mercator
Tuš
noberasco200 g

bio suhe slive, noberasco, 200 g

od2,32 €najceneje v Tuš · 11,60 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od2,32 €najceneje v Tuš · 11,60 €/kgnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Mercator
Tuš
napolitanke čokoladne kocke, podravka, 800 g
prihrani 4%
Mercator
Tuš
podravka800 g

napolitanke čokoladne kocke, podravka, 800 g

od5,29 €najceneje v Mercator · 6,61 €/kg
od5,29 €najceneje v Mercator · 6,61 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
wc obešanka blue aktiv fresh flowers, bref, 3 x 50 g
prihrani 2%
Mercator
Tuš
bref150 g

wc obešanka blue aktiv fresh flowers, bref, 3 x 50 g

od4,99 €najceneje v Tuš · 33,27 €/kg
od4,99 €najceneje v Tuš · 33,27 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
breskov kompot, natureta, 850 g
Mercator
Tuš
natureta850 g

breskov kompot, natureta, 850 g

od3,35 €najceneje v Tuš · 3,94 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od3,35 €najceneje v Tuš · 3,94 €/kgnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Mercator
Tuš
bela čokolada za kuhanje, kandit, 200 g
prihrani 36%
Mercator
Tuš
kandit200 g

bela čokolada za kuhanje, kandit, 200 g

od3,49 €najceneje v Mercator · 17,45 €/kg
od3,49 €najceneje v Mercator · 17,45 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
slani indijski oreščki, kaschu, 100 g
Mercator
Tuš
lorenz100 g

slani indijski oreščki, kaschu, 100 g

od4,29 €najceneje v Tuš · 42,90 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od4,29 €najceneje v Tuš · 42,90 €/kgnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Mercator
Tuš
razkužilo sani form, refill, stelex, 750 ml
prihrani 10%
Mercator
Tuš
stelex750 ml

razkužilo sani form, refill, stelex, 750 ml

od7,19 €najceneje v Mercator · 9,59 €/L
od7,19 €najceneje v Mercator · 9,59 €/L
2 trgovini
Mercator
Tuš
riževi rezanci 1 mm, tas, 400 g
Mercator
Tuš
tas400 g

riževi rezanci 1 mm, tas, 400 g

od2,29 €najceneje v Tuš · 5,73 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od2,29 €najceneje v Tuš · 5,73 €/kgnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Mercator
Tuš
suho sadje tropsko sadje, odlično, 250 g
prihrani 19%
Spar
Mercator
odlično250 g

suho sadje tropsko sadje, odlično, 250 g

od2,99 €najceneje v Spar · 11,96 €/kg
od2,99 €najceneje v Spar · 11,96 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
mešanica začimb za pizzo, maestro, 10 g
prihrani 9%
Mercator
Tuš
maestro10 g

mešanica začimb za pizzo, maestro, 10 g

od0,99 €najceneje v Mercator · 99,00 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od0,99 €najceneje v Mercator · 99,00 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
neslano maslo motte tendre, president, 250 g
Spar
Mercator
president250 g

neslano maslo motte tendre, president, 250 g

od4,29 €najceneje v Spar · 17,16 €/kg
od4,29 €najceneje v Spar · 17,16 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
grški tip jogurta mythos, zelene doline, 400 g
prihrani 11%
Spar
Mercator
zelene doline400 g

grški tip jogurta mythos, zelene doline, 400 g

od1,59 €najceneje v Spar · 3,98 €/kg
od1,59 €najceneje v Spar · 3,98 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
goveji mesni narezek, kekec, 145 g
Mercator
Tuš
kekec145 g

goveji mesni narezek, kekec, 145 g

od2,69 €najceneje v Mercator · 18,55 €/kg
od2,69 €najceneje v Mercator · 18,55 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
kava latte macchiato, nescafe dolce gusto, 183,2 g
prihrani 2%
Mercator
Tuš
nescafe dolce gusto183 g

kava latte macchiato, nescafe dolce gusto, 183,2 g

od6,49 €najceneje v Tuš · 35,43 €/kg
od6,49 €najceneje v Tuš · 35,43 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
sladoled kornet, rainbow unicorn, leone, 4 x 135 ml
prihrani 3%
Mercator
Tuš
leone540 ml

sladoled kornet, rainbow unicorn, leone, 4 x 135 ml

od3,49 €najceneje v Mercator · 6,46 €/L
od3,49 €najceneje v Mercator · 6,46 €/L
2 trgovini
Mercator
Tuš
napitek s kokosom in mandlji, valsoia, 1 l
prihrani 20%
Mercator
Tuš
valsoia1 L

napitek s kokosom in mandlji, valsoia, 1 l

od2,39 €najceneje v Mercator · 2,39 €/L
od2,39 €najceneje v Mercator · 2,39 €/L
2 trgovini
Mercator
Tuš
grah, zvijezda, 400 g
prihrani 9%
Mercator
Tuš
zvijezda400 g

grah, zvijezda, 400 g

od1,69 €najceneje v Mercator · 4,23 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od1,69 €najceneje v Mercator · 4,23 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
mesni burek, pečjak, zamrznjeno, 780 g
prihrani 9%
Mercator
Tuš
pečjak780 g

mesni burek, pečjak, zamrznjeno, 780 g

od9,59 €najceneje v Mercator · 12,29 €/kg
od9,59 €najceneje v Mercator · 12,29 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
tunina insalatissime, mexicana, rio mare, 160 g
Mercator
Tuš
rio mare160 g

tunina insalatissime, mexicana, rio mare, 160 g

od3,69 €najceneje v Mercator · 23,06 €/kg
od3,69 €najceneje v Mercator · 23,06 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš