mehke suhe slive brez koščic, seeberger, 200 g
Spar
Mercator

seeberger

mehke suhe slive brez koščic, seeberger, 200 g

Pakiranje: 200 g

od4,39 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 21,95 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,39 €+43%

21,95 €/kg

suhe slive, mehke, seeberger, 200g

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,39 €+2%

21,95 €/kg