mandeljni, blanširani, 150 g
Spar
Mercator

bimed

mandeljni, blanširani, 150 g

Pakiranje: 150 g

od3,59 €najceneje v Spar

2 trgovini · 3,59–3,69 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 23,93 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,59 €

23,93 €/kg

mandeljni blanširani, bimed, 150g

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,69 €

24,60 €/kg