Digitalna Košarica

© 2026 Digitalna Košarica. Vse pravice pridržane.

Pogoji uporabePolitika zasebnosti
Digitalna Košarica
PopustiPriljubljeniPrimerjava
PopustiPriljubljeniPrimerjava

Isti izdelek, več cen

8333 izdelkov v več trgovinah

mesni burek, pečjak, 220 g
Mercator
Tuš

pečjak

220 g

mesni burek, pečjak, 220 g

od2,99 €

najceneje v Mercator · 13,59 €/kg

skyr, mu, 450 g
prihrani 7%
Spar
Mercator

mu

450 g

skyr, mu, 450 g

od2,29 €

najceneje v Spar · 5,09 €/kg

sadni jogurt, mango in kurkuma, 1,3 % m.m., ego, 500 g
prihrani 30%
Spar
Mercator

ego

500 g

sadni jogurt, mango in kurkuma, 1,3 % m.m., ego, 500 g

od1,19 €

najceneje v Spar · 2,38 €/kg

obešanka za wc, eucalyptus, bref, 5 x 50 g
prihrani 55%
Mercator
Tuš

bref

250 g

obešanka za wc, eucalyptus, bref, 5 x 50 g

od4,99 €

najceneje v Mercator · 19,96 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

margarina margo  z maslom, zvijezda, 225 g
Mercator
Tuš

zvijezda margo

225 g

margarina margo z maslom, zvijezda, 225 g

od1,99 €

najceneje v Mercator · 8,84 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

pomursko mleko brez laktoze, 3,5 % m.m., pomurske mlekarne, 1 l
Spar
Mercator

pomurske mlekarne

1 L

pomursko mleko brez laktoze, 3,5 % m.m., pomurske mlekarne, 1 l

od1,99 €

najceneje v Spar · 1,99 €/L

gobasta krpa, perex, 3 kosi
prihrani 25%
Mercator
Tuš

perex

3 kosi

gobasta krpa, perex, 3 kosi

od2,24 €

najceneje v Mercator · 0,75 €/kos

sadna kaša, jabolko, borovnica, višnja, nutrino lab, 200 g
Mercator
Tuš

nutrino lab

200 g

sadna kaša, jabolko, borovnica, višnja, nutrino lab, 200 g

od2,19 €

najceneje v Mercator · 10,95 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

domači jajčni rezanci r1, naturtest, 500 g
prihrani 5%
Mercator
Tuš

naturtest

500 g

domači jajčni rezanci r1, naturtest, 500 g

od3,69 €

najceneje v Mercator · 7,38 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

kremni sir s proteini, philadelphia, 175 g
Spar
Mercator

philadelphia

175 g

kremni sir s proteini, philadelphia, 175 g

od3,19 €

najceneje v Spar · 18,23 €/kg

škotski whiskey, old smuggler, 40 % alkohola, 0,7 l
Mercator
Tuš

old smuggler

700 ml

škotski whiskey, old smuggler, 40 % alkohola, 0,7 l

od14,99 €

najceneje v Mercator · 21,41 €/L

ječmenova kaša, zlato polje, 250 g
prihrani 3%
Mercator
Tuš

zlato polje

250 g

ječmenova kaša, zlato polje, 250 g

od1,69 €

najceneje v Mercator · 6,76 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

suhi ingver v kockah, bimed, 200 g
prihrani 8%
Spar
Mercator

bimed

200 g

suhi ingver v kockah, bimed, 200 g

od2,89 €

najceneje v Spar · 14,45 €/kg

čistilna pena young & pure, afrodita, 150 ml
Mercator
Tuš

afrodita

150 ml

čistilna pena young & pure, afrodita, 150 ml

od5,49 €

najceneje v Tuš · 36,60 €/L

najcenejša ni na zalogi

toaletni papir, dino, paloma, 3-slojni, 8/1
Mercator
Tuš

paloma

8 kosov

toaletni papir, dino, paloma, 3-slojni, 8/1

od2,14 €

najceneje v Mercator · 0,27 €/kos

na zalogi v 1 od 2 trgovin

gel za prhanje, kokos, palmolive naturals, 500 ml
prihrani 12%
Mercator
Tuš

palmolive

500 ml

gel za prhanje, kokos, palmolive naturals, 500 ml

od4,59 €

najceneje v Mercator · 9,18 €/L

na zalogi v 1 od 2 trgovin

mlečni namaz z grškim tipom jogurta, mu, 140 g
prihrani 25%
Spar
Mercator

mu

140 g

mlečni namaz z grškim tipom jogurta, mu, 140 g

od1,49 €

najceneje v Spar · 10,64 €/kg

začimbna mešanica chilli con carne, fant, 55 g
prihrani 3%
Mercator
Tuš

fant

55 g

začimbna mešanica chilli con carne, fant, 55 g

od1,79 €

najceneje v Mercator · 32,55 €/kg

grški tip jogurta, med in vanilja, 9,8 % m.m., mu athentikos, 150 g
prihrani 25%
Spar
Mercator

mu athentikos

150 g

grški tip jogurta, med in vanilja, 9,8 % m.m., mu athentikos, 150 g

od0,89 €

najceneje v Spar · 5,93 €/kg

krema za obraz & telo kids natural, afrodita, 75 ml
prihrani 17%
Mercator
Tuš

afrodita

75 ml

krema za obraz & telo kids natural, afrodita, 75 ml

od4,15 €

najceneje v Mercator · 55,33 €/L

fileti sardona v sončničnem olju, arba sol, 100 g
Spar
Mercator

arba sol

100 g

fileti sardona v sončničnem olju, arba sol, 100 g

od4,09 €

najceneje v Spar · 40,90 €/kg

detergent za ročno pomivanje posode sensitive, jar, 900 ml
prihrani 23%
Mercator
Tuš

jar

900 ml

detergent za ročno pomivanje posode sensitive, jar, 900 ml

od3,99 €

najceneje v Mercator · 4,43 €/L

fileti rumene paprike, zvijezda, 670 g
prihrani 32%
Mercator
Tuš

zvijezda

670 g

fileti rumene paprike, zvijezda, 670 g

od2,09 €

najceneje v Mercator · 3,12 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

puranje mleto meso, vindon, pakirano, 500 g
Mercator
Tuš

vindon

500 g

puranje mleto meso, vindon, pakirano, 500 g

od4,99 €

najceneje v Mercator · 9,98 €/kg

mlečni namaz s parmezanom, mu, 140 g
prihrani 25%
Spar
Mercator

mu

140 g

mlečni namaz s parmezanom, mu, 140 g

od1,49 €

najceneje v Spar · 10,64 €/kg

kakav, 36 % kakava iz gane, benquick, 300 g
prihrani 2%
Mercator
Tuš

benquick

300 g

kakav, 36 % kakava iz gane, benquick, 300 g

od4,99 €

najceneje v Tuš · 16,63 €/kg

hrana za mačke s piščancem, hobby cat, 415 g
prihrani 50%
Mercator
Tuš

hobby cat

415 g

hrana za mačke s piščancem, hobby cat, 415 g

od0,65 €

najceneje v Mercator · 1,57 €/kg

jogurt s smetano, 3,2 % m.m., gorički raj, 500 g
prihrani 16%
Mercator
Tuš

gorički raj

500 g

jogurt s smetano, 3,2 % m.m., gorički raj, 500 g

od2,09 €

najceneje v Mercator · 4,18 €/kg

proteinski napitek, čokolada, zott, 250 ml
Spar
Mercator

zott

250 ml

proteinski napitek, čokolada, zott, 250 ml

od0,95 €

najceneje v Spar · 3,80 €/L

najcenejša ni na zalogi

party baloni, 12/1
Mercator
Tuš

vse najboljše

12 kosov

party baloni, 12/1

od2,69 €

najceneje v Mercator · 0,22 €/kos

bio kefir krepki suhec z breskvijo, 1,5 % m.m., krepko, 250 g
Spar
Mercator

krepko eko

250 g

bio kefir krepki suhec z breskvijo, 1,5 % m.m., krepko, 250 g

od1,39 €

najceneje v Spar · 5,56 €/kg

prigrizek rocky rolls, bela čokolada in malina, benlian brithers, 70 g
Mercator
Tuš

benlian food

70 g

prigrizek rocky rolls, bela čokolada in malina, benlian brithers, 70 g

od1,29 €

najceneje v Tuš · 18,43 €/kg

najcenejša ni na zalogi

pečen skutin štrudelj, pečjak, zamrznjeno, 500 g
Mercator
Tuš

pečjak

500 g

pečen skutin štrudelj, pečjak, zamrznjeno, 500 g

od4,15 €

najceneje v Tuš · 8,30 €/kg

najcenejša ni na zalogi

prigrizek za pse fiskies t-bonz kotlet, purina, 150 g
prihrani 3%
Mercator
Tuš

friskies purina

150 g

prigrizek za pse fiskies t-bonz kotlet, purina, 150 g

od1,89 €

najceneje v Mercator · 12,60 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

donut, čoko-lešnik, 71 g
Mercator
Tuš

dawn foods benelux

71 g

donut, čoko-lešnik, 71 g

od0,36 €

najceneje v Tuš · 5,07 €/kg

najcenejša ni na zalogi

sadni tekoči jogurt, mango, 1,3 % m.m., mu, 500 g
prihrani 6%
Spar
Mercator

mu

500 g

sadni tekoči jogurt, mango, 1,3 % m.m., mu, 500 g

od1,49 €

najceneje v Spar · 2,98 €/kg

domači krompirjevi svaljki, zlato polje, zamrznjeno, 400 g
prihrani 3%
Mercator
Tuš

zlato polje

400 g

domači krompirjevi svaljki, zlato polje, zamrznjeno, 400 g

od3,49 €

najceneje v Mercator · 8,73 €/kg

pijača, marelica, dana,  0,2 l
prihrani 12%
Mercator
Tuš

dana

200 ml

pijača, marelica, dana, 0,2 l

od0,59 €

najceneje v Mercator · 2,95 €/L

proteinski mousse, čokolada, zott, 200 g
prihrani 2%
Spar
Mercator

zott protein

200 g

proteinski mousse, čokolada, zott, 200 g

od1,65 €

najceneje v Spar · 8,25 €/kg

deodorant sprej fresh active for men, nivea, 150 ml
prihrani 11%
Mercator
Tuš

nivea

150 ml

deodorant sprej fresh active for men, nivea, 150 ml

od3,99 €

najceneje v Tuš · 26,60 €/L

akacijev med, medex, 450 g
prihrani 5%
Mercator
Tuš

medex

450 g

akacijev med, medex, 450 g

od10,39 €

najceneje v Mercator · 23,09 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

narezek pečena puranja šunka, pik vrbovec plus, pakirano, 100 g
Mercator
Tuš

pik vrbovec plus

100 g

narezek pečena puranja šunka, pik vrbovec plus, pakirano, 100 g

od2,49 €

najceneje v Tuš · 24,90 €/kg

najcenejša ni na zalogi

ledena kava, pomurske mlekarne, 250 ml
Spar
Mercator

pomurske mlekarne

250 ml

ledena kava, pomurske mlekarne, 250 ml

od0,99 €

najceneje v Spar · 3,96 €/L

narezek sendvič salama, pik vrbovec, pakirano, 100 g
prihrani 20%
Mercator
Tuš

pik vrbovec plus

100 g

narezek sendvič salama, pik vrbovec, pakirano, 100 g

od1,99 €

najceneje v Mercator · 19,90 €/kg

mlečni riž s proteini, zott, 220 g
Spar
Mercator

zott

220 g

mlečni riž s proteini, zott, 220 g

od1,29 €

najceneje v Spar · 5,86 €/kg

krema soft, nivea, 200 ml
prihrani 16%
Mercator
Tuš

nivea

200 ml

krema soft, nivea, 200 ml

od4,69 €

najceneje v Mercator · 23,45 €/L

čebula, pakirano, 500 g
prihrani 13%
Spar
Mercator

s&z brez bz

500 g

čebula, pakirano, 500 g

od1,29 €

najceneje v Mercator · 2,58 €/kg

narezek čajna klobasa, gavrilovič, pakirano, 80 g
Spar
Mercator

gavrilović

80 g

narezek čajna klobasa, gavrilovič, pakirano, 80 g

od2,99 €

najceneje v Spar · 37,38 €/kg

čajna klobasa, ave, pakirano, 480 g
prihrani 22%
Spar
Mercator

ave

480 g

čajna klobasa, ave, pakirano, 480 g

od6,39 €

najceneje v Spar · 13,31 €/kg

narezek pečena šunka, pik vrbovec, 125 g
Mercator
Tuš

pik vrbovec plus

125 g

narezek pečena šunka, pik vrbovec, 125 g

od2,99 €

najceneje v Mercator · 23,92 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

mesni burek, pečjak, 220 g
Mercator
Tuš
pečjak220 g

mesni burek, pečjak, 220 g

od2,99 €najceneje v Mercator · 13,59 €/kg
od2,99 €najceneje v Mercator · 13,59 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
skyr, mu, 450 g
prihrani 7%
Spar
Mercator
mu450 g

skyr, mu, 450 g

od2,29 €najceneje v Spar · 5,09 €/kg
od2,29 €najceneje v Spar · 5,09 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
sadni jogurt, mango in kurkuma, 1,3 % m.m., ego, 500 g
prihrani 30%
Spar
Mercator
ego500 g

sadni jogurt, mango in kurkuma, 1,3 % m.m., ego, 500 g

od1,19 €najceneje v Spar · 2,38 €/kg
od1,19 €najceneje v Spar · 2,38 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
obešanka za wc, eucalyptus, bref, 5 x 50 g
prihrani 55%
Mercator
Tuš
bref250 g

obešanka za wc, eucalyptus, bref, 5 x 50 g

od4,99 €najceneje v Mercator · 19,96 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od4,99 €najceneje v Mercator · 19,96 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
margarina margo  z maslom, zvijezda, 225 g
Mercator
Tuš
zvijezda margo225 g

margarina margo z maslom, zvijezda, 225 g

od1,99 €najceneje v Mercator · 8,84 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od1,99 €najceneje v Mercator · 8,84 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
pomursko mleko brez laktoze, 3,5 % m.m., pomurske mlekarne, 1 l
Spar
Mercator
pomurske mlekarne1 L

pomursko mleko brez laktoze, 3,5 % m.m., pomurske mlekarne, 1 l

od1,99 €najceneje v Spar · 1,99 €/L
od1,99 €najceneje v Spar · 1,99 €/L
2 trgovini
Spar
Mercator
gobasta krpa, perex, 3 kosi
prihrani 25%
Mercator
Tuš
perex3 kosi

gobasta krpa, perex, 3 kosi

od2,24 €najceneje v Mercator · 0,75 €/kos
od2,24 €najceneje v Mercator · 0,75 €/kos
2 trgovini
Mercator
Tuš
sadna kaša, jabolko, borovnica, višnja, nutrino lab, 200 g
Mercator
Tuš
nutrino lab200 g

sadna kaša, jabolko, borovnica, višnja, nutrino lab, 200 g

od2,19 €najceneje v Mercator · 10,95 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od2,19 €najceneje v Mercator · 10,95 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
domači jajčni rezanci r1, naturtest, 500 g
prihrani 5%
Mercator
Tuš
naturtest500 g

domači jajčni rezanci r1, naturtest, 500 g

od3,69 €najceneje v Mercator · 7,38 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od3,69 €najceneje v Mercator · 7,38 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
1...148149150151152153154...167
kremni sir s proteini, philadelphia, 175 g
Spar
Mercator
philadelphia175 g

kremni sir s proteini, philadelphia, 175 g

od3,19 €najceneje v Spar · 18,23 €/kg
od3,19 €najceneje v Spar · 18,23 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
škotski whiskey, old smuggler, 40 % alkohola, 0,7 l
Mercator
Tuš
old smuggler700 ml

škotski whiskey, old smuggler, 40 % alkohola, 0,7 l

od14,99 €najceneje v Mercator · 21,41 €/L
od14,99 €najceneje v Mercator · 21,41 €/L
2 trgovini
Mercator
Tuš
ječmenova kaša, zlato polje, 250 g
prihrani 3%
Mercator
Tuš
zlato polje250 g

ječmenova kaša, zlato polje, 250 g

od1,69 €najceneje v Mercator · 6,76 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od1,69 €najceneje v Mercator · 6,76 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
suhi ingver v kockah, bimed, 200 g
prihrani 8%
Spar
Mercator
bimed200 g

suhi ingver v kockah, bimed, 200 g

od2,89 €najceneje v Spar · 14,45 €/kg
od2,89 €najceneje v Spar · 14,45 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
čistilna pena young & pure, afrodita, 150 ml
Mercator
Tuš
afrodita150 ml

čistilna pena young & pure, afrodita, 150 ml

od5,49 €najceneje v Tuš · 36,60 €/Lnajcenejša ni na zalogi
od5,49 €najceneje v Tuš · 36,60 €/Lnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Mercator
Tuš
toaletni papir, dino, paloma, 3-slojni, 8/1
Mercator
Tuš
paloma8 kosov

toaletni papir, dino, paloma, 3-slojni, 8/1

od2,14 €najceneje v Mercator · 0,27 €/kosna zalogi v 1 od 2 trgovin
od2,14 €najceneje v Mercator · 0,27 €/kosna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
gel za prhanje, kokos, palmolive naturals, 500 ml
prihrani 12%
Mercator
Tuš
palmolive500 ml

gel za prhanje, kokos, palmolive naturals, 500 ml

od4,59 €najceneje v Mercator · 9,18 €/Lna zalogi v 1 od 2 trgovin
od4,59 €najceneje v Mercator · 9,18 €/Lna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
mlečni namaz z grškim tipom jogurta, mu, 140 g
prihrani 25%
Spar
Mercator
mu140 g

mlečni namaz z grškim tipom jogurta, mu, 140 g

od1,49 €najceneje v Spar · 10,64 €/kg
od1,49 €najceneje v Spar · 10,64 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
začimbna mešanica chilli con carne, fant, 55 g
prihrani 3%
Mercator
Tuš
fant55 g

začimbna mešanica chilli con carne, fant, 55 g

od1,79 €najceneje v Mercator · 32,55 €/kg
od1,79 €najceneje v Mercator · 32,55 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
grški tip jogurta, med in vanilja, 9,8 % m.m., mu athentikos, 150 g
prihrani 25%
Spar
Mercator
mu athentikos150 g

grški tip jogurta, med in vanilja, 9,8 % m.m., mu athentikos, 150 g

od0,89 €najceneje v Spar · 5,93 €/kg
od0,89 €najceneje v Spar · 5,93 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
krema za obraz & telo kids natural, afrodita, 75 ml
prihrani 17%
Mercator
Tuš
afrodita75 ml

krema za obraz & telo kids natural, afrodita, 75 ml

od4,15 €najceneje v Mercator · 55,33 €/L
od4,15 €najceneje v Mercator · 55,33 €/L
2 trgovini
Mercator
Tuš
fileti sardona v sončničnem olju, arba sol, 100 g
Spar
Mercator
arba sol100 g

fileti sardona v sončničnem olju, arba sol, 100 g

od4,09 €najceneje v Spar · 40,90 €/kg
od4,09 €najceneje v Spar · 40,90 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
detergent za ročno pomivanje posode sensitive, jar, 900 ml
prihrani 23%
Mercator
Tuš
jar900 ml

detergent za ročno pomivanje posode sensitive, jar, 900 ml

od3,99 €najceneje v Mercator · 4,43 €/L
od3,99 €najceneje v Mercator · 4,43 €/L
2 trgovini
Mercator
Tuš
fileti rumene paprike, zvijezda, 670 g
prihrani 32%
Mercator
Tuš
zvijezda670 g

fileti rumene paprike, zvijezda, 670 g

od2,09 €najceneje v Mercator · 3,12 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od2,09 €najceneje v Mercator · 3,12 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
puranje mleto meso, vindon, pakirano, 500 g
Mercator
Tuš
vindon500 g

puranje mleto meso, vindon, pakirano, 500 g

od4,99 €najceneje v Mercator · 9,98 €/kg
od4,99 €najceneje v Mercator · 9,98 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
mlečni namaz s parmezanom, mu, 140 g
prihrani 25%
Spar
Mercator
mu140 g

mlečni namaz s parmezanom, mu, 140 g

od1,49 €najceneje v Spar · 10,64 €/kg
od1,49 €najceneje v Spar · 10,64 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
kakav, 36 % kakava iz gane, benquick, 300 g
prihrani 2%
Mercator
Tuš
benquick300 g

kakav, 36 % kakava iz gane, benquick, 300 g

od4,99 €najceneje v Tuš · 16,63 €/kg
od4,99 €najceneje v Tuš · 16,63 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
hrana za mačke s piščancem, hobby cat, 415 g
prihrani 50%
Mercator
Tuš
hobby cat415 g

hrana za mačke s piščancem, hobby cat, 415 g

od0,65 €najceneje v Mercator · 1,57 €/kg
od0,65 €najceneje v Mercator · 1,57 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
jogurt s smetano, 3,2 % m.m., gorički raj, 500 g
prihrani 16%
Mercator
Tuš
gorički raj500 g

jogurt s smetano, 3,2 % m.m., gorički raj, 500 g

od2,09 €najceneje v Mercator · 4,18 €/kg
od2,09 €najceneje v Mercator · 4,18 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
proteinski napitek, čokolada, zott, 250 ml
Spar
Mercator
zott250 ml

proteinski napitek, čokolada, zott, 250 ml

od0,95 €najceneje v Spar · 3,80 €/Lnajcenejša ni na zalogi
od0,95 €najceneje v Spar · 3,80 €/Lnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Spar
Mercator
party baloni, 12/1
Mercator
Tuš
vse najboljše12 kosov

party baloni, 12/1

od2,69 €najceneje v Mercator · 0,22 €/kos
od2,69 €najceneje v Mercator · 0,22 €/kos
2 trgovini
Mercator
Tuš
bio kefir krepki suhec z breskvijo, 1,5 % m.m., krepko, 250 g
Spar
Mercator
krepko eko250 g

bio kefir krepki suhec z breskvijo, 1,5 % m.m., krepko, 250 g

od1,39 €najceneje v Spar · 5,56 €/kg
od1,39 €najceneje v Spar · 5,56 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
prigrizek rocky rolls, bela čokolada in malina, benlian brithers, 70 g
Mercator
Tuš
benlian food70 g

prigrizek rocky rolls, bela čokolada in malina, benlian brithers, 70 g

od1,29 €najceneje v Tuš · 18,43 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od1,29 €najceneje v Tuš · 18,43 €/kgnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Mercator
Tuš
pečen skutin štrudelj, pečjak, zamrznjeno, 500 g
Mercator
Tuš
pečjak500 g

pečen skutin štrudelj, pečjak, zamrznjeno, 500 g

od4,15 €najceneje v Tuš · 8,30 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od4,15 €najceneje v Tuš · 8,30 €/kgnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Mercator
Tuš
prigrizek za pse fiskies t-bonz kotlet, purina, 150 g
prihrani 3%
Mercator
Tuš
friskies purina150 g

prigrizek za pse fiskies t-bonz kotlet, purina, 150 g

od1,89 €najceneje v Mercator · 12,60 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od1,89 €najceneje v Mercator · 12,60 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
donut, čoko-lešnik, 71 g
Mercator
Tuš
dawn foods benelux71 g

donut, čoko-lešnik, 71 g

od0,36 €najceneje v Tuš · 5,07 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od0,36 €najceneje v Tuš · 5,07 €/kgnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Mercator
Tuš
sadni tekoči jogurt, mango, 1,3 % m.m., mu, 500 g
prihrani 6%
Spar
Mercator
mu500 g

sadni tekoči jogurt, mango, 1,3 % m.m., mu, 500 g

od1,49 €najceneje v Spar · 2,98 €/kg
od1,49 €najceneje v Spar · 2,98 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
domači krompirjevi svaljki, zlato polje, zamrznjeno, 400 g
prihrani 3%
Mercator
Tuš
zlato polje400 g

domači krompirjevi svaljki, zlato polje, zamrznjeno, 400 g

od3,49 €najceneje v Mercator · 8,73 €/kg
od3,49 €najceneje v Mercator · 8,73 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
pijača, marelica, dana,  0,2 l
prihrani 12%
Mercator
Tuš
dana200 ml

pijača, marelica, dana, 0,2 l

od0,59 €najceneje v Mercator · 2,95 €/L
od0,59 €najceneje v Mercator · 2,95 €/L
2 trgovini
Mercator
Tuš
proteinski mousse, čokolada, zott, 200 g
prihrani 2%
Spar
Mercator
zott protein200 g

proteinski mousse, čokolada, zott, 200 g

od1,65 €najceneje v Spar · 8,25 €/kg
od1,65 €najceneje v Spar · 8,25 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
deodorant sprej fresh active for men, nivea, 150 ml
prihrani 11%
Mercator
Tuš
nivea150 ml

deodorant sprej fresh active for men, nivea, 150 ml

od3,99 €najceneje v Tuš · 26,60 €/L
od3,99 €najceneje v Tuš · 26,60 €/L
2 trgovini
Mercator
Tuš
akacijev med, medex, 450 g
prihrani 5%
Mercator
Tuš
medex450 g

akacijev med, medex, 450 g

od10,39 €najceneje v Mercator · 23,09 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od10,39 €najceneje v Mercator · 23,09 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
narezek pečena puranja šunka, pik vrbovec plus, pakirano, 100 g
Mercator
Tuš
pik vrbovec plus100 g

narezek pečena puranja šunka, pik vrbovec plus, pakirano, 100 g

od2,49 €najceneje v Tuš · 24,90 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od2,49 €najceneje v Tuš · 24,90 €/kgnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Mercator
Tuš
ledena kava, pomurske mlekarne, 250 ml
Spar
Mercator
pomurske mlekarne250 ml

ledena kava, pomurske mlekarne, 250 ml

od0,99 €najceneje v Spar · 3,96 €/L
od0,99 €najceneje v Spar · 3,96 €/L
2 trgovini
Spar
Mercator
narezek sendvič salama, pik vrbovec, pakirano, 100 g
prihrani 20%
Mercator
Tuš
pik vrbovec plus100 g

narezek sendvič salama, pik vrbovec, pakirano, 100 g

od1,99 €najceneje v Mercator · 19,90 €/kg
od1,99 €najceneje v Mercator · 19,90 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
mlečni riž s proteini, zott, 220 g
Spar
Mercator
zott220 g

mlečni riž s proteini, zott, 220 g

od1,29 €najceneje v Spar · 5,86 €/kg
od1,29 €najceneje v Spar · 5,86 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
krema soft, nivea, 200 ml
prihrani 16%
Mercator
Tuš
nivea200 ml

krema soft, nivea, 200 ml

od4,69 €najceneje v Mercator · 23,45 €/L
od4,69 €najceneje v Mercator · 23,45 €/L
2 trgovini
Mercator
Tuš
čebula, pakirano, 500 g
prihrani 13%
Spar
Mercator
s&z brez bz500 g

čebula, pakirano, 500 g

od1,29 €najceneje v Mercator · 2,58 €/kg
od1,29 €najceneje v Mercator · 2,58 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
narezek čajna klobasa, gavrilovič, pakirano, 80 g
Spar
Mercator
gavrilović80 g

narezek čajna klobasa, gavrilovič, pakirano, 80 g

od2,99 €najceneje v Spar · 37,38 €/kg
od2,99 €najceneje v Spar · 37,38 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
čajna klobasa, ave, pakirano, 480 g
prihrani 22%
Spar
Mercator
ave480 g

čajna klobasa, ave, pakirano, 480 g

od6,39 €najceneje v Spar · 13,31 €/kg
od6,39 €najceneje v Spar · 13,31 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
narezek pečena šunka, pik vrbovec, 125 g
Mercator
Tuš
pik vrbovec plus125 g

narezek pečena šunka, pik vrbovec, 125 g

od2,99 €najceneje v Mercator · 23,92 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od2,99 €najceneje v Mercator · 23,92 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš