sadni jogurt, mango in kurkuma, 1,3 % m.m., ego, 500 g
Spar
Mercator

ego

sadni jogurt, mango in kurkuma, 1,3 % m.m., ego, 500 g

Pakiranje: 500 g

od1,19 €najceneje v Spar

2 trgovini · 1,19–1,69 € · prihranite do 0,50 €

Cena na enoto: od 2,38 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,69 €1,19 €-30%

2,38 €/kg

tekoči jogurt mango in kurukuma, ego, 500g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,69 €

3,38 €/kg