čajna klobasa, ave, pakirano, 480 g
Spar
Mercator

ave

čajna klobasa, ave, pakirano, 480 g

Pakiranje: 480 g

od6,39 €najceneje v Spar

2 trgovini · 6,39–8,19 € · prihranite do 1,80 €

Cena na enoto: od 13,31 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

7,99 €6,39 €-20%

13,31 €/kg

čajna klobasa, ave, 480g

Mercator

Mercator

Na zalogi

8,19 €

17,06 €/kg