bio kefir krepki suhec z breskvijo, 1,5 % m.m., krepko, 250 g
Spar
Mercator

krepko eko

bio kefir krepki suhec z breskvijo, 1,5 % m.m., krepko, 250 g

Pakiranje: 250 g

od1,39 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 5,56 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,39 €+1%

5,56 €/kg

bio kefir breskev 1,5% m.m. krepki suhec, krepko, 250g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,39 €

5,56 €/kg