rjavi riž, zlato polje, 500 g
Mercator
Tuš

zlato polje

rjavi riž, zlato polje, 500 g

Pakiranje: 500 g

od1,12 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 1,12–2,79 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 2,24 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,12 €

2,24 €/kg

Rjavi Nebrušen Riž Zlato Polje 500 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,79 €

5,58 €/kg