suhi ananas v koščkih, odlično, 250 g
Spar
Mercator

odlično

suhi ananas v koščkih, odlično, 250 g

Pakiranje: 250 g

od3,69 €najceneje v Spar

2 trgovini · 3,69–3,89 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 14,76 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,69 €

14,76 €/kg

suhi ananas, odlično, 250g

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,89 €

15,56 €/kg