mini mesni narezek, kras, pakirano, 400 g
Mercator
Tuš

kras

mini mesni narezek, kras, pakirano, 400 g

Pakiranje: 400 g

od4,99 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 4,99–5,39 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 12,48 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

4,99 €

12,48 €/kg

Mini Mesni Narezek Kras 400 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,39 €+43%

13,48 €/kg