s-budget
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 8,70 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
800 g
2,65 €
1,67 €
2,09 €/kg
pivka
500 g
4,49 €
4,79 €
9,58 €/kg
350 g
7,99 €
22,83 €/kg
1 kg
7,99 €/kg
ave
4,99 €
9,98 €/kg
panvita
6,79 €
13,58 €/kg
TUŠ IZDELEK
9,99 €
13,49 €
26,98 €/kg
5,29 €
10,58 €/kg
3,14 €
6,28 €/kg
loške mesnine
8,99 €
9,49 €
18,98 €/kg
arvaj
8,79 €
7,03 €
14,06 €/kg
5,49 €
17,58 €/kg