TUŠ IZDELEK
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 10,58 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
9,99 €
13,49 €
26,98 €/kg
mercator
2,49 €
4,98 €/kg
480 g
8,99 €
18,73 €/kg
250 g
7,49 €
29,96 €/kg
100 g
3,59 €
35,90 €/kg
2,99 €
29,90 €/kg
naše nam paše
2,19 €
2,15 €
4,30 €/kg
ave
4,99 €
9,98 €/kg
1,81 €
2,59 €
5,18 €/kg
panvita
6,79 €
13,58 €/kg
loške mesnine
9,49 €
18,98 €/kg
arvaj
5,49 €
8,79 €
17,58 €/kg