arvaj
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 17,58 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
8,79 €
7,03 €
14,06 €/kg
TUŠ IZDELEK
9,99 €
13,49 €
26,98 €/kg
ave
3,14 €
6,28 €/kg
spar
230 g
2,99 €
3,07 €
13,35 €/kg
pivka
4,49 €
4,79 €
9,58 €/kg
pivka mesni izdelki
2,49 €
3,89 €
7,78 €/kg
2,39 €
2,44 €
4,88 €/kg
perutnina ptuj
5,24 €
6,99 €
13,98 €/kg
10,48 €/kg
mercator
4,99 €
3,49 €
6,98 €/kg