ave
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 6,28 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
100 g
2,18 €
1,74 €
17,40 €/kg
1,60 €
2,29 €
22,90 €/kg
1,49 €
2,19 €
21,90 €/kg
1 kg
23,19 €
23,19 €/kg
loške mesnine
500 g
8,99 €
9,49 €
18,98 €/kg
minute
2,99 €
4,49 €
8,98 €/kg
arvaj
8,79 €
7,03 €
14,06 €/kg
5,49 €
17,58 €/kg
xxx
5,56 €
11,12 €/kg
slim&fit
120 g
1,99 €
16,58 €/kg
ostalo
14,99 €
17,99 €
17,99 €/kg
spar
400 g
2,57 €
6,43 €/kg