s-budget
Pakiranje: 800 g
Cena na enoto: 2,09 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
800 g
2,10 €
1,86 €
2,33 €/kg
350 g
7,99 €
22,83 €/kg
1 kg
7,99 €/kg
pivka mesni izdelki
400 g
4,39 €
10,98 €/kg
pivka
500 g
4,49 €
4,79 €
9,58 €/kg
mercator
3,99 €
200 g
1,39 €
6,95 €/kg
jata
3,89 €
8,78 €/kg
2,19 €
9,69 €
9,69 €/kg
perutnina ptuj
370 g
4,95 €
6,19 €
16,73 €/kg
4,64 €