s-budget
Pakiranje: 350 g
Cena na enoto: 22,83 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
2,19 €
10,95 €/kg
1,17 €
5,85 €/kg
500 g
5,99 €
11,98 €/kg
mercator
480 g
7,99 €
16,65 €/kg
sveže meso
2,59 €
5,18 €/kg
1 kg
19,99 €
19,99 €/kg
3,99 €
8,31 €/kg
mesnine bohinja
330 g
18,99 €
57,55 €/kg
mesnica mercator
8,99 €
17,98 €/kg
450 g
9,09 €
12,99 €
28,87 €/kg
9,79 €
13,99 €
27,98 €/kg
900 g
9,99 €
6,66 €/kg