manner
Pakiranje: 180 g
Cena na enoto: 16,94 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
2,39 €
11,95 €/kg
115 g
4,29 €
37,30 €/kg
180 g
3,11 €
4,45 €
24,72 €/kg
SLOVENSKE DOBROTE
405 g
4,49 €
11,09 €/kg
lambertz
500 g
4,99 €
9,98 €/kg
1 kg
5,99 €
4,49 €/kg
3,99 €
7,98 €/kg
lindt
150 g
4,95 €
39,93 €/kg