ostalo
Pakiranje: 180 g
Cena na enoto: 24,72 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
italiamo
180 g
1,49 €
8,28 €/kg
mcennedy
2,49 €
13,83 €/kg
s-budget
100 g
0,69 €
6,90 €/kg
spar
1,09 €
10,90 €/kg
M&M
330 g
4,34 €
5,79 €
17,55 €/kg
snickers
37 g
1,19 €
1,23 €
33,24 €/kg
lindt
150 g
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg
0,79 €
7,90 €/kg
TUŠ IZDELEK
800 g
2,89 €
3,61 €/kg
175 g
1,25 €
7,14 €/kg
MIDI
300 g
2,59 €
8,63 €/kg