TUŠ IZDELEK
Pakiranje: 175 g
Cena na enoto: 7,14 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
125 g
1,19 €
9,52 €/kg
500 g
3,89 €
7,78 €/kg
loacker
175 g
1,49 €
2,49 €
14,23 €/kg
finesse
1,35 €
1,69 €
9,66 €/kg
haribo
1,39 €
7,94 €/kg
milka
45 g
0,99 €
22,00 €/kg
plazma
55 g
1,09 €
19,82 €/kg
spar
100 g
0,79 €
7,90 €/kg
toblerone
24,90 €/kg
1,99 €
lumpi
0,95 €
11,90 €/kg