haribo
Pakiranje: 175 g
Cena na enoto: 7,94 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
finesse
175 g
1,35 €
1,69 €
9,66 €/kg
loacker
1,49 €
2,49 €
14,23 €/kg
1,99 €
2,12 €
12,11 €/kg
tic tac
18 g
0,53 €
0,89 €
49,44 €/kg
0,95 €
0,98 €
54,44 €/kg
skittles
38 g
0,81 €
0,83 €
21,84 €/kg
halls
34 g
1,29 €
1,33 €
39,70 €/kg
1,19 €
38,51 €/kg
0,77 €
kraš kiki
100 g
1,25 €
12,50 €/kg
0,99 €
12,90 €/kg