Pakiranje: 1 kg
Cena na enoto: 4,49 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
roshen
1 kg
9,99 €
9,99 €/kg
generika
2,39 €
2,39 €/kg
SLOVENSKE DOBROTE
405 g
4,49 €
11,09 €/kg
mercator-radi imamo domače
400 g
3,99 €
9,98 €/kg
smarties
34 g
1,33 €
39,12 €/kg
corny
140 g
2,38 €
17,00 €/kg
milka
100 g
1,99 €
1,39 €
13,90 €/kg
finesse
150 g
0,79 €
0,99 €
6,60 €/kg
spar natur pur
125 g
1,19 €
1,49 €
11,92 €/kg
fiorentini
2,99 €
29,90 €/kg
sunsnacks
130 g
1,18 €
9,08 €/kg
gorenjka
3,49 €
34,90 €/kg