ostalo
Pakiranje: 180 g
Cena na enoto: 24,72 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar premium
180 g
3,49 €
19,39 €/kg
milka
45 g
0,99 €
22,00 €/kg
100 g
1,99 €
1,39 €
13,90 €/kg
mikado
225 g
2,99 €
3,99 €
17,73 €/kg
M&M
330 g
4,34 €
5,79 €
17,55 €/kg
spar
1,09 €
10,90 €/kg
kandit
2,59 €
14,39 €/kg
1,49 €
2,49 €
13,83 €/kg
1,69 €
kinder
94 g
2,19 €
2,72 €
28,94 €/kg
2,05 €
2,69 €
28,62 €/kg
2,29 €
2,79 €
29,68 €/kg